Ingilizce dizi önerebilir misiniz?

cnbce yi izliyim dedim vızır vızır konuşuyolar sinir oldum kapadım. :@ soyle yavaş lafları anlasılır bir dizi yok mu yaw

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seyrettiniz muhtemelen THE NEWSROOM'u.

Tavsiye ederim size bazı beğendiğim dizileri ;

Homeland - Üzerine ajanlık olan bir dizi. Anlatıyor Amerikan istihbarat servisinde dönen dolapları. Aldı çok ödül geçen dönemde. Oldu çok başarılı

Nikita - GÜnümüze uyarlanmış bilinen eski Nikita filmine ait dizi. Oynuyor Maggie Q. Sunuluyor güzel hikaye, abartmadan. Olmasına rağmen hafif, rahatlıkla izleniyor.

Game Of Thrones - Okuyorum hem kitabını seyreiyorum hem dizisini. Bitti 3. sezon. Gerçekçi fazlasıyla. DÜşmüyor temposu hikayenin. Değişiyor sürekli dengeler. Görürsünüz herşeyi gerçekçi bu diziyi izlerseniz.

Falling Skies - Beğenerek izlediğim bir dizi yine. Anlatıyor uzaylı istilasını. Defalarca anlatılmış bir konu ama hikaye anlatımı güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ya vızır vızır konuştukları kadar yavaça konuştukları sahnelerde oluyor :) breaking bad 'e bir bak derim.

0|0
    0|0
    • anlayamıyorum ben offff napıcam yaw:( oğrenemicem bu dili

• nası ingilizce düsüncez beya:/

• yabancı bir ülkeye git.kendiliğinden olur o :D

• dizi değilde film önereyim amerikan değilde ingiliz aksanıyla izle.. Boleyn Kızı ingilizce adı Boleyn Girl..

0|0
    0|0
  • ingiliz yapımı diziler izle bence. amerikalılar çok yutuyo kelimeleri ve argo çok fazla. dizi de argoya karşı olduğumdan değilde bulamıyorsun anlamlarını :)

0|0
    0|0
  • İngilizce alt yazı ile izle. Önce bir okuduğunu anlamaya başlayınca zaten kulak da senkronize olur zamanla.

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş olur bu işler, eskiden ben de gram anlamazdım söylediklerinden artık yavaş yavaş alt yazıyı takip etmediğimi fark ettim :) Yavaş konuşulan dizileri bilmem ama Walking Dead ve Mentalist'i tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • tesekkurler... benim ingilizcem elementary seviyede berbat yani. sence gelısırmı... nasıl gelısır:(

• gelişir gelişir, yabancı dizileri takip et yabancı filmleri izle yabancı müzikleri dinle, en azından türkçe altyazı izlesen bile bilinç altın öğreniyor kelimeleri, grammar kısmını da kurslara gidersin veya kendin çalışırsın, ingilizce chat yap boş vakitlerinde, böyle böyle geliştirirsin, bol şans benim ilk dizilerimden The Mentalist şiddetle tavsiye ediyorum, umarım her şey gönlünce olur bol şans.. :)

• cok tesekkurleer inşş:)

• Ben şu ana kadar losttan daha anlaşılır olanına rastlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eastenders, coranation street,emerdale

0|0
    0|0
Yükleniyor...