Program nedir? yazılım nedir? kısaca anlatır mısınız?

program nedir? yazılım nedir? kısaca anlatır mısınız? ...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi yazılım hala insanların aklının almadığı o cihazlara komut verebilmemizi sağlayan sistemdir. örneğin: ben burdan yazıyorum sen ordan okuyorsun ;)

0|1
    0|0
    • O zaman programların birleşmesiyle yazılım oluşuyor ? doğru mu yoksa saçmaladım mı :D

• hahhah çok işime yarar hesap makinesi :D :D

visual basicle neler yapılabilir? üst sınırdan örnek verir misin? netten baktım takvim,kronometre gibi şeyler dedi :D hiç başlamasam mı ?

• valla üst sınırını bilemiycem ben alt sınırda bakınmıştım :) sen bilirsin ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben okudğum halde anlamadım şimid sna burda ne yazıym

0|1
    0|0
    • :) bana da öyle oldu. sordum burda

• aslında çok şey biliyorsan sende line,whatsup tarzı bir şey yap :) ama farklı olsun diğerlerinden.belki çok ünlenir. :D

şu online oyunlar varya. yazılım dillerini+kod yazmayı+iyi bir grafiker olsam ve web tasarımını bilsem bir oyun yapabilcek donanımda olur muyum?

• Olursun niye olamıyasın sırf oyun programları yapmak için bu işin içine girenler var kendini yetiştirmen önemli üniversiteden sakın bir umut bekleme çünkü orda sana dicekler ki burası araştırma kurumudur seni araştırmmaya yöneltcek onlar öğretmicekler burdada iş sana düşecek

Erkekler Ne Diyor 1

• link

buraya yazmak dahamı kolay geliyor kardeş.

0|1
    0|0
    • sordum tam anlamadım.

saçma saçma yazacağına soruma cevap versen daha iyi olurdu.

Neyse teşekkürler.

Yükleniyor...