Türkçe olimpiyatları hakkında görüşleriniz nedir?

Ülkemizdeki Öğretmenlerin başlattığı Türkçe Olimpiyatları hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bir Çok sol görüşlü gazeteci yazar ve sanatçıların da olumlu tepkilerini alan bu organizasyon hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim ?

• Benim görüşüm Olumlu
    58% (7)50% (4)55% (11)Oy Ver
  • Benim görüşüm olumsuz
    42% (5)50% (4)45% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok olumlu kendi kültürümüz ve dilimizin dünyada saygı gören bir dil olması konusunda, neden bir ingilizcenin yerine geçmesin.

1|0
    1|0
    • çok beklersin.

• Beklerim ne var Ben Bir Türküm, Kendi Diliminde Dünya Dili Olmasını İstiyorum, İstemeyenler utansın.Yada ülkeyi terk etsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• çok güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum ve dilimizi ve vatanımızı tanıtmak için süper bir organizasyon kesinlikle destekliyorum ayrıca dilimizi başka insanların kullanmaya çalışması çok hoş ve güzel :)

1|0
    1|0
  • guzel her ulke dılını tanıtmak ıster turkcede ıngılızce kadar olmasada bırcok ulkede konuslan bır dıl

1|0
    0|0
  • ben çok iyi bir organizasyon olduğunu düşünüyorum çok daha önce yapılması gerekirdi ama zararın neresinden dönülürse kardır

1|0
    1|0
  • cemaat olmasa

sömürgeci zihniyet derdim

ama

onların böyle art niyeti yoktur

1|0
    0|0
  • SÜper bişey

1|0
    0|0
  • bir çok milletten insanın bizim dilimizde şarkı söylemesi olayı güzel

1|0
    1|0
  • yetmez ama evet:)

0|0
    0|0
  • insanların dilimizi konuşmaları iyi hoş..ama olmipiyat olayı etik gelmiyor bana..

1|0
    0|0
  • guzel yaa

0|0
    0|0
  • gayet güzel organizasyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bütün dillere saygı şart.

0|0
    1|1
  • ezikliktir.smürgeci anlayışın devamı.3.dünya ülkelerinin etinden sütünden yününden nası faydalanırız rehberi.bu kadar ezik olmayın yahu.dil bu dil yahu dil yani.iletişim aracı.

2|0
    1|2
    • artıladım panpiş :))

• seviyemle ve kültürümle senden daha modern olduğum kesin canım...sana tavsiyem bol bol kitap oku olurmu..yazık burda harcanıyosun komik oluyosun...şarkılar ve şiirlerin söylendiği organizasyona sömürgecilik diyosun :)))) yobaz olma bu kadarr çıkar at gözlüklerinii...

• tamam canım biz seni anladık uzatma istersen.

• Olumsuz çünkü malum tarikat tarafından düzenleniyor

0|2
    2|0
  • link güzel bi organizasyon

1|0
    0|1
  • cok guzel

1|0
    0|0
  • bir kez izlemişliğim yok

1|0
    1|1
  • fettulah gülen in okullarının tanıtımını yapmaktan başka bir şey değil..

0|1
    0|0
  • seviyorum onları izlemiştim hatta canlı canlı

0|0
    0|1
  • İzlemiştim.Beğendim

0|0
    0|1
  • Benim görüşüm Olumlu

0|0
    0|1
  • biz şahane konuştuk da zaten, bi olimpiyatımız eksik kaldı. tipik türk gösterişçiliği, başka bişey değil.

1|0
    2|2
Yükleniyor...