Kapat

Türkçe olimpiyatları hakkında görüşleriniz nedir?

Ülkemizdeki Öğretmenlerin başlattığı Türkçe Olimpiyatları hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bir Çok sol görüşlü gazeteci yazar ve sanatçıların da olumlu tepkilerini alan bu organizasyon hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim ?

• Benim görüşüm Olumlu
    A seç
  • Benim görüşüm olumsuz
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok olumlu kendi kültürümüz ve dilimizin dünyada saygı gören bir dil olması konusunda, neden bir ingilizcenin yerine geçmesin.

1|0
    1|0
    • çok beklersin.

• Beklerim ne var Ben Bir Türküm, Kendi Diliminde Dünya Dili Olmasını İstiyorum, İstemeyenler utansın.Yada ülkeyi terk etsin.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• çok güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum ve dilimizi ve vatanımızı tanıtmak için süper bir organizasyon kesinlikle destekliyorum ayrıca dilimizi başka insanların kullanmaya çalışması çok hoş ve güzel :)

1|0
    1|0
  • guzel her ulke dılını tanıtmak ıster turkcede ıngılızce kadar olmasada bırcok ulkede konuslan bır dıl

1|0
    0|0
  • ben çok iyi bir organizasyon olduğunu düşünüyorum çok daha önce yapılması gerekirdi ama zararın neresinden dönülürse kardır

1|0
    1|0
  • cemaat olmasa

sömürgeci zihniyet derdim

ama

onların böyle art niyeti yoktur

1|0
    0|0
  • SÜper bişey

1|0
    0|0
  • bir çok milletten insanın bizim dilimizde şarkı söylemesi olayı güzel

1|0
    1|0
  • yetmez ama evet:)

0|0
    0|0
  • insanların dilimizi konuşmaları iyi hoş..ama olmipiyat olayı etik gelmiyor bana..

1|0
    0|0
  • guzel yaa

0|0
    0|0
  • gayet güzel organizasyon

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Bütün dillere saygı şart.

0|0
    1|1
  • ezikliktir.smürgeci anlayışın devamı.3.dünya ülkelerinin etinden sütünden yününden nası faydalanırız rehberi.bu kadar ezik olmayın yahu.dil bu dil yahu dil yani.iletişim aracı.

2|0
    1|2
    • artıladım panpiş :))

• seviyemle ve kültürümle senden daha modern olduğum kesin canım...sana tavsiyem bol bol kitap oku olurmu..yazık burda harcanıyosun komik oluyosun...şarkılar ve şiirlerin söylendiği organizasyona sömürgecilik diyosun :)))) yobaz olma bu kadarr çıkar at gözlüklerinii...

• tamam canım biz seni anladık uzatma istersen.

• Olumsuz çünkü malum tarikat tarafından düzenleniyor

0|2
    2|0
  • link güzel bi organizasyon

1|0
    0|1
  • cok guzel

1|0
    0|0
  • bir kez izlemişliğim yok

1|0
    1|1
  • fettulah gülen in okullarının tanıtımını yapmaktan başka bir şey değil..

0|1
    0|0
  • seviyorum onları izlemiştim hatta canlı canlı

0|0
    0|1
  • İzlemiştim.Beğendim

0|0
    0|1
  • Benim görüşüm Olumlu

0|0
    0|1
  • biz şahane konuştuk da zaten, bi olimpiyatımız eksik kaldı. tipik türk gösterişçiliği, başka bişey değil.

1|0
    2|2
Yükleniyor...