Tesbih sallayan ya da çeken erkeğe neden kıro denir?

Saçma mı değil mi sizce kıro mu olunuyor bu durumda bence çok saçma

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• kafamızda tesbih sallayan herkesi link böyle canlandırdığımız için kro tabiri kullanılıyor oysaki link bunu canlandırsak sorun ortadan kalkacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır sadece tesbihle alakası yok. Tesbihin yanısıra beyaz çorap giymesi, ayakkabılarının arkasını kırması, Ceketini omuzlarına alması vs.. ( ;

0|0
    0|0
  • kırmızı pantolon giyen adamın eline de tespih olmuyor. yakışana yakışıyor hatta ayrı bir hava da veriyor.

0|1
    0|1
  • halbuki kıro kürtçede oğlan çocuk demektir

0|2
    0|1
  • ya bazıları süs olsun diye eliyle şekil yapıyo milletin içinde amaç hava ibadet değil onlar kro kesimine giriyolar

0|0
    0|2
  • emmiler gibi ne o tesbih öyle

0|1
    1|1
  • Nenim bile tesbihim var, cekmem ayri ama severim.fakat her adama yakismaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tesbıh sallanmaz cekılır,belkıde ondandır:)) tesbıhı severım tasırım ve cekerım,bana kro dıyenın aklına sasarım...

0|0
    0|0
  • Tesbih çektiğinden dolayı değil, tesbih çekenler genelde eski kafalı maço tipi sert erkekler olarak görüldüğünden kıro deniyor. Yani geleneksel erkeklik modeli tesbih çekmekte simgeleştiği için. Halbuki bu erkeklik modeline karşı olup da tesbih kullananlar olabilir. Ben de öğrenciyken bir ara zevkine kullanmıştım. Arkdşlarım benimle dalga geçmişti. Çünkü tesbihin tam tersi modeli simgeliyordum.

0|0
    0|0
  • Tesbih kehribarsa beyfendi normalse kıro derler

Ferrari görünümlü şahin hesabı yani

0|0
    0|0
  • kupe takan erkege zibidi demek kadar sacma

0|0
    0|0
  • ben seviyorum sallamayı

maksat sitrtes alsın

0|0
    0|0
  • Ben kro demiyorum da sanki herkesi döver gibi tespih çekenlere sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • başka bir şey sallamalı ve başka bir şey çekmeli. o zaman kimse kıro demez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...