Hannibal dizisi nasıldır?

hannibal dizisi izleyen var mı? konusu falan nedir başlamayı düşünüyorum ama konusunu bilmiyorum :D

Güncellemeler:
hannibaldan kastım cnbc-e e2 deki DİZİ :D

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• aksiyon-gerilim. kitabıyla da son derece paralel kurgusu var, tavsiye ederim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hannibal Sadece İlk Bölümü İzliyordm Snra Walking Dead'e Çevirdim Yüzümü :D

Ve 2 ayda tüm sezonu bitirdm pazartesi 4. sezon 2. bölm bekliyrm.

İzlemiyrsan onada başlamanı öneririm.

0|1
    0|0
  • eğer filmini izlediysen bu dizide orada ki hannibal lecterın hayatını anlatıo işte :)

0|1
    0|0
  • maalesfki herkesn sevdgi bir sey bna ilgi çekici gelmiyor.d bunuda duydum ama izlmedm .dd

0|0
    1|0
  • Filmini diyorsan en sevdiğim film serisidir.

Anthony Hopkins' e bayılırım.

0|0
    0|0
    • Ha o ilgimi çekmedi onda Hopkins yok çünkü.

Erkekler Ne Diyor 8

• hanibalı bilmem ama sana cok güzel izlenmesi gerek dizileri sölim Spartacüs,Breking Bad,The walking dead , Revolution

0|1
    0|0
  • hayatımda hayran oldugum nadir insanlardan biri...dizisini izlemedim hemen bakayım haberim yoktu =) mutlaka izlemelisin derim stratejinin babası...

0|0
    0|0
  • çok güzel seri katil aslında seri katilden öte konusunu anlatmayim izle :) katil açık açık belli zaten bu güzel

0|0
    0|0
  • sloganı yemeğe davetlisiniz di :D

0|1
    0|0
  • şuan en iyi dizilerim arasında yer almış durumda. ya filmin konusu biraz değişik tam olarak nası anlatacağımı bilmiyorum ama acayip süper bir dizi kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0
  • hannibal işte bildiğim kuzuların sessizliğinin dizi hali değil mi?

insan eti yemeyi seven hannibal lecterı anlatıyor

0|0
    0|0
  • hannibal lectur filmi muhtesem bir filmdir.Serinin son filmi olan hannibal lectur doguyor karakterinin ilk halini anlatiyor.manyakbir film dehset bir fil.otur ilk basta serinin son filmini izle ardindan bastan devam et

1|0
    0|0
  • hanibal bahsettiğin antony hopkins in serisi olan ise süper bir film ama sei kızıl ejder den başlıyor kuzuların sessizliğiyle devam ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...