Yeralti edebiyatindan favori kitabiniz nedir ?

Yeralti edebiyatindan favoriniz ne,ne onerirsiniz ?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Acı düşler bulvarı.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Okumadığım ama sıklıkla karşıma çıkan ve burada bilhassa MadameJuliette tarafından da desteklenen Charles Bukowski'nin kitaplarını önerebilirim. Özellikle şu yazdığı beni çok etkilemiştir;

"Azimli olmadığım doğru ama azimli olmayanların da yaşayabilecekleri bir yer olmalıydı, mevcut yerlerden daha iyi bir yeri kastediyorum. Sabahın altı buçuğunda bir çalar saat sesiyle uyanıp yataktan fırlayan, giyinip zorla bir şeyler atıştıran, sıçıp, işeyip, dişini fırçalayan, saçını tarayan, başka birine büyük paralar kazandırdığı bir yere ulaşmak için trafikle boğuşan ve tüm bunlara sahip olma fırsatı bulduğu için müteşekkir olması istenen biri hayattan nasıl keyif alabilir?"

1|0
    0|1
  • Okurken türüne bakmadan okurum, anlamam türünden ama bilerek okuduğum beğendiğim Dövüş Kulübü var

0|0
    0|0
  • yeraltı edebiyatı nedir

0|0
    0|0
  • sana 10 numara bir kitap ve gerçek bir olayı anlatıyor TUTANKAMON OLAYI , bir arkeolog Mısırın gizemli firavununu Tutankamonun mumyasını arayış serüveni...

0|0
    0|0
  • Chuck Palahniuk - Invisible Monsters güzel kitaptı. Bukowski'nin Kadınlar'ı da ergenlikte ufkumuzu genişletmişti. Öyle popüler olmayan yeraltı edebiyatçılarını bilmeyecek kadar da cahilim. Hakan Günday - AZ okudum bir de, bilmiyorum yeraltı edebiyatı sayılıyor mu. Bazen kendi kendime soruyorum zaten yeraltı edebiyatı ne ulan diye.

0|0
    0|0
  • Dostoyevski,Bukowski

0|0
    0|0
  • Charles Bukowski - Ölüler Böyle Sever okumadıysan kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • sedat peker var bitek onu tanırım

0|0
    0|0
  • " cennette bir gün daha " okuduğum en etkileyici kitaplardan biriydi.

0|0
    0|0
  • ölüm ve ötesi

fazlasıyla yeraltından bir kitap

0|0
    0|0
  • yeraltından notlar

0|0
    0|0
  • Şeytan. Adına iyi romanlar yazılmış.

0|0
    0|0
  • yeralti canavari 3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Acı Düşler Bulvarı

Annem

Kusurunun Kusuru

0|0
    0|0
  • bukowski, dostoyevski falan bana hiç o kadar da yeraltı gelmiyor. de sade falan daha uygun ama ben okuduklarımdan hiçbirini etkileyici bulamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...