Rüyanın en güzel yerinde uyandığınız oldumu ?

çok güzel rüya görürken bir bakıyorum saçma sapan bişeye uyanmışım hadi diyorum tekrar yatıyım lanet hiç yakalayamyorum =(

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• kabus gördüğüm zamn Allahın bir kulu gelip dürtmez , telefon çalmaz , kapı çalmaz kımse uyandırmaz sonuna kadar görürüm ..

ama güzel bir rüya mı görüyorum illa biri bozacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• geçen kıvanç tatlıtuğ vardı rüyamda bir anda zil çalmaya başladı bir baktım rüyaymış geri yattım ama yok olmadı aynı rüyayı göremedim :(

0|0
    0|0
  • daha bu sabh yaşadm :/

0|0
    0|0
  • oldu ama en ilgincide br kere rüya görüyordum uyandım geri uyudum devam etti rüyam :D

0|0
    0|0
  • Çok oldu ama tamamlanamıyor maleseefff =(

0|0
    0|0
  • "Tekrar yatsam yine görür müyüm lan acaba?" diyorum kendime :( sonra tıpış tıpış yüzümü yıkamaya gidiyorum :(

0|0
    0|0
    • ayenn bende öyle düşnüyorum ama tam tersine direk yatıyorum

• Ben geri yatarım hep devamını görürüm. Film gibi maşallah

0|0
    0|0
  • çok oldu malesef :(

0|0
    0|0
  • Oluyor, hatta arayı uzatmadan geri yattıgımda devamını da görüyorum seri gibi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak kardeşim ben böyle bir durumu yaşamıştım ama daha iyiside oldu... Rüya görüyorum güzel, uyanıyorum birden bakıyorum etrafa yatıyorum rüya kaldığı yerden devam ediyor :D Çok acayip oluyor yahu bir kaç kere yaşadım bu durumu..

0|0
    0|0
    • bende istiyorumki rüya devam etsin birkaç gündür sürekli yüzler görüyorum ama kim olduklarını hatırlayamıyorum uyanınca

• Başının yanında bir kagıt defter gibi not alabileceğin bir şey tut uyandıktan sonra unutmaya başlıyoruz unutmadan yazarsan sorun kalmaz.

• Hiç unutmam Liseli sevdiceğimi sivilceli alnımla rüyada görmüş tam misyonere yatmak üzereyken uyanıvermiştim..Hayal kırıklığından duvara Fevzi Tuncay kafası atmıştım..

0|0
    0|0
  • tam dalıyorum en güzel yerinde hadi bu sefer oldu diyorum. bir bakıyorum ''kestiiiiik'' diyo biri :/

0|0
    0|0
  • Oluyor tabi. Zaten rüya denen olay sana çok uzun geliyor olsa da maximum rüya 3sn sürer

0|0
    0|0
  • Hemen uyuyup tekrar görmeye çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok uzun zamandır iyi rüya goremediğim için hatta rüya görmeyi unuttum.

0|0
    0|0
  • Su parası çok gelio sonra :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...