Türk kızları bu kadar çok neden kaprıslı?

acık ve net alayınız boylemısınız?yada içinizde dogru durust leri varmı

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları genelleme yanlış olur o zaman bizde türk erkekleri neden bu kadar odun diyelim şahsen pek kaprisli değilim :)

0|0
    0|0
    • bu soruya kım cevap verdıyse bayanlardan onların kaprıslı oldugunu dusunmuyorum harbı ve mert olduklarından adım gıbı de emınım ve boyle olmalarını butun bayanlardan beklerım ------ bunu yukarıda belırttım okusaydınız anlardınız odunluklarını bılmem ama bır soz vardır ne ekersen o nu biçersin ,

• Bir şeyden ne kadar kaçarsan onunla yüzleşmeye o kadar yaklaşırsın

• çok dogru soylemektesın gelde anlat

Kızlar Ne Diyor 5

• türk kızları değil bazı türk kızları

0|0
    0|1
    • acık ve net alayınız boylemısınız?yada içinizde dogru durust leri var mı evet burda beyan ettmiştim

• bu soruya kım cevap verdıyse bayanlardan onların kaprıslı oldugunu dusunmuyorum harbı ve mert olduklarından adım gıbı de emınım ve boyle olmalarını butun bayanlardan beklerım tesekkurler harbi kız

• ben teşekkür ederim

• hacı kız olduğunu varsayalım.seninde ailen üstüne titreseydi deli gibi,sokaktaki tek kız sen mişsin gibi hatta dünyadaki tek kız senmişsin gibi davransaydı zorla sana dünyalar güzeli olduğun kabul ettirilseydi sen de kaprisin alasını yapardın :)

0|0
    0|0
  • Türk kızları diyerek pek çok kızı ele alıyorsunuz elbette olmayanı da var

0|0
    0|1
  • bende kapris çok yoktur var ama bezdirmem :)ama gel gör ki bir işe yaramadı :)

0|0
    0|0
  • Biraz kaprisliyimdir ama sadece belli konularda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kaprissiz olan Türk kızı göster hemen orada bileğimi keseyim :))

0|0
    0|0
  • çünkü türk erkekleri var.

0|0
    0|0
  • Götlerini fazla kaldırıyorsunuz oysa 5 dakika koltuk altlarını yalasanız kapris namına bişeycikleri kalmaz benden duyun..

0|0
    0|0
    • senenın 2 ya da 3 ay turkıyedeyım zaman bıle bulmakta zorlanmaktayım hosuma gıden bır kız ya da kadınla tanışmak ıstıyorum agzından çıkanı kulagı bıle duymuyor,kıbarca soyleyebılır arkadasım var ya da senden hoslanmadım baska bır soylemesıne gerek bıle yok, senin dediğin gibi yağlıyacan durust olmıyacan ozaman yagları gevser oyle degıl mı yalancı dolancı olmak mı gereklı?

• NY'da gittim! gördüm! Bizim kızlar ilgi gördükleri zaman kendilerini afrodit sanıyorlar! Daha çok şey söylerdim ama gerek yok! Ne söylesem buharlaşacak çünkü biliyorum! :) Çok kafaya takmamak lazım!

0|0
    0|0
  • Sibumi

Olasiliksiz

Kuantum sifresi

0|0
    0|0
  • deger yargilarimiz var sadece kizlarda degil erkeklerde var bu

0|0
    0|0
  • 1,60 boyundakı hatun 1.80 boyunda sevgili arıyor şef nasıl bir mantık sen düşün ama çoğu öyle değil %70 i o kafada yani :D

0|0
    0|0
    • hangı markette satıyorlar ? sipariş ile sevgılı bulunmaz anca tokmakçı bulunur birader

• demek ıstedıgımde oydu işte hangı neyın akfasını yasıyor bu türk kızı onu anlamıyorum kendını bir yükseklerde görme çabası falan fılan. tokmakcılık yapıcan bu devırde zaten dediğin gibi

• Evlenirken anasının 'cazibeni kullan' sözüyle dünya evine kadından ne bekliyorsun ?

0|0
    0|0
  • Gerçekten kendilerini çok beğenmişler ...

Not : İstisnalar Kaideyi Bozmaz ...

0|1
    0|0
  • ben denk gelemedim

0|0
    0|0
  • kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlarda o yüzden :D

0|0
    1|0
  • Gülü seven kaprisine karışır abicim :) Yapacak bişi yok...

0|0
    0|0
  • En iyisi Ruslar erkeğine değer veriyorlar...

0|0
    0|0
  • çok var. ergenlerden uzak durman lazım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...