Tarihi ve siyasi bilginizi yeterli buluyor musunuz ?

Arkadaşlar tarihi konularda ve siyasi konularda ne kadar bilgilisiniz ve ne kadar olaylarla iç içe olmasa da bir şekilde takip etme imkanını kendinize yaratıyor musunuz ? Bu sadece geçmiş değil günümüz tarihi ve siyasi bilgilerini de kapsıyor ne bileyim yani şuanda gündemimizde demokratikleşme paketi gibi mevzular bulunmakta ve siz bu paket konusunu ne kadar ve hangi ağızlardan dinlediniz ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• tarih sevmem tarh derslerini de sevmezdim hic.

0|1
    0|0
    • bence çok zevkli bir ders :)

• gelmicem sevmiyorum sevmicem (:

• iyi peki :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternetteki kaynaklardan izledim ve dinledim. Yorum istersen, kendi fikrimi söyleyim?

0|0
    0|0

• internetten tarih takip etmeni kesinlikle önermem ki günüzümüzde birçok sahte belge ve gerçeklerin sahtesi oluşturulacak duruma gelmişken keslikle uzak durmanı öneririm söyle buyur

• Gündemden bahsediyorsan, gündemi internetten takip etmek bence hata degil. Baska insanların yorumlarını okuyabiliyorsun. Birbiriyle alakasız konuların nasıl da ilişkili oldugunu görebiliyorsun. Hem de her türlüsünü...Tarih zaten eski olandır ve internetten takip etmek yeterli degildir.

• bu düşüncelerine hemen hemen hemfikir sayılırım.

Erkekler Ne Diyor 3

• fena olmadığımı düşünüyorum.en azından ilkokul bilgileriyle yetinmeyen biriyim ^^

0|0
    0|0

• cumhuriyetin 29 ekimde ilan edilme nedeni ? 12 adaların bizden alınmasının sebebi ?

• kurtlar vadisi senaryolarını bilmiyorum ama :(

• what :D

• siyaset tarihi dersi almıştım 10 sene once ama o olur mu ('.')

0|0
    0|0
  • Şanslıyım ki, ikisinden de nefret ediyorum. Carl Segan'nın güzel bir cevabı var bu tür şeylere.

0|0
    0|0

• yalnız bu tür şeylerden nefret edebilirsin tamam ama asla bu tür şeylerde uzak duramazsın çünkü onlar senin geçmişini ve geleceğini belirleyecek önemli mevzular.

• insanalrın olduğu heryerde savaş, acı, keder her türlü kötü durum mevcuttur ne yazık ki tarihte öyle :/

Yükleniyor...