Nefret ettigim insanları öldüresim geliyor

Nefret ettigim zaman cok fena nefret ediyorum ve öldürmek icin planlar yapiyorum. Bu halden elimi kana bulamadan nasıl kurturabilirim.şu anbabaannemi ve amcami gece bogmayı düşünüyorum mesela

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bende öz dayımı öldürmek istiyorum onu o lahmacun yaptığı fırına atıp cayır cayır yanmasını istiyorum ama o kadar değersiz birini öldürüpte gençliğimi hapiste geçiremem :)

0|0
    0|0
  • :D amcanı boğmak :D :D o biraz zor kızım yaşın kaç :D babaannene yazık ya :)

0|0
    0|0
    • Trabzonluyuz aga hayvan gücüm doğuştan gelir :)

• Hıı biz Trabzonluyuz ama amcam Rizeli o nasıl oluyor? Hem Rizeden adam mı cıkıyomuşta beni boğuyomuş :D

• Rizeliler sağlam adam :D erkekliğin sapı ordan çıkıyor :D neyse amcana dikkat et :D kırmızı işaret yani :D karadeniz erkekleri fenadır bir yastık la boğmak yetmz yani :D 5-10 yastık ard arda boğmak gerek .dd d.d

• Senide öldürmek için planlar yapanlar vardır belki.

0|0
    0|0
  • öldür kemal abi..öldürecem..vur kemal abi..vuracam ..s...k kemal abi...s...m ...):))))

0|0
    0|0
  • şeytan vesveseleri bunlar.

kin tutmak bize yakışmaz.

0|0
    0|0
  • :) değişik bir durum

0|0
    0|0
  • neden nefret ettiğini bir arkadaşınla paylaşabilirsin

0|0
    0|0
  • aman kuzum sakın haa

0|0
    0|0
  • İyi ki tanışma şansımız yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öldürücen de ne olacak? Asıl film sonra başlıyor boşver.

0|0
    1|0
  • bogmak yorucu panpa zehirle gitsin.

1|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon doktora görünmende fayda var kendiini kontrol etmelisin

0|0
    1|0
  • ben de yengemi zehirlemek istiyorum

tüh la kavurmayaya kataydım bak yeni geldi aklıma

1|0
    1|0
  • Bende öyle. Yalnız ben herkesten nefret etmiyorum kimse öyle kolay kolay nefretimi kazanamaz fakat bikaç kişi var öyle nefret ettiğim. Adını dahi duysam kendimi parçalıycak gibi oluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...