Kitap okuyamıyorum , bir kitap aylarca gidiyor...

3-5 sayfa okuyup bırakıyorum sürekli hale getiremiyorum ne yapayım elalem haftada yüzlerce sayfalık kitapları bitiriyor niye olmuyor anlamıyorum

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kitapların ilk 50-60 sayfası zaten birşey anlatmaz. Biraz azmet; kitaplar sonradan sarar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen sıkılgan bırısın bellı farklı seylerı denemeyı sevıyorsun kesın bende oyleyım ama sana grının ellı tonunu onerırım bırakamıyorsun

0|1
    0|0
  • kitap seciminde sorun var bence hosuma giden bir kitabı htrlıyorum bir gnde bitirmstm 200 syf falandı

0|1
    0|0
  • Dergi oku,gazete oku. Onlarla başla. Sonra ince kitaplara geç. Okuduğun sayfa sayısını git gide arttır. Zamanla olur,okursun.

0|1
    0|0
  • Hoşuna gidecek, seni kendine bağlayacak bir kitap bul :)

0|1
    0|0
  • Kıtap okuma alıskanlıgı kücük yaslarda elde edılebılecek bırsey. Bıraz sabırlı olmalısın, sevdıgın tarzda bır romanı bulup okumaya basla.

0|1
    0|0
  • Tarzina uygun kitap okumalisin. İlgini ceken alan neyse o'na yonel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onemli olan okudugun kitaptan guzel bilgiler almak ve uygulamaktir okudugun kitaplarinin turunu bilmiyorum ama sindire sindire okumak guzeldir

0|1
    0|0
  • kitap okdugun zaman o kitaba kendini busaltmalsin ve ama kitap okmaya romanlardan basla kitabin kunusu seni hep merak icinde brakir

0|1
    0|0
  • kitap sevmiyor olabilir misin?

0|1
    0|0
    • olabilirim ama okumak istiyorum

• bende sevmiyordum bu sene başladım inan 1 haftada kitap bitirenlerden oldum ilk kitabım polisiye ve cinayet rober crais - gözcü kitabı çok güzeldi istiyorsan bir bak başla

• - Senin ilgini çeken tarzda olmalı. Örneğin kimse bana aşk kitabı okutamaz. Ama bir seri katil ya da kişinin iç dünyasını anlatan bir kitap oldu mu max. 1 derim. Sende senin tarzına uygun bir şey seçmelisin

0|1
    0|0
  • Sürükleyici romanlar oku, alışırsın zamanla

0|1
    0|0
  • Kitaba kaptır kendini ordaki hikaye karaktere bürün bırakamazsın söylemesi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...