Ahmet kaya dinler misiniz ?

bakıyorumda bazı insanlar ahmet kaya yı hiç sevmiyorlar ve bu yüzden şarkılarını dinlemiyolar dinleyenlerede kötü gözle bakıyolar açıkcası ben ahmet kayanın neler yaptını iyi mi kötü mü oldunu bilmiyorum tek bildiğim şarkıları mükemmel... siz de dinlermisiniz en çok hangi şarkısını seversiniz ya da dinlemiyorsanız niçin dinlemiyorsunuz ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Kaya-Söyle şarkısını severim, Ahmet Kaya'yı sadece güzel müzikler yaptığı için dinlerim fakat insanlığı ve pkk partizanlığı kesinlikle tavsiye etmem.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişilik ve karakter olarak nefret ettiğim bir insandır ama yaptığı sanata saygım sonsuz...

Şarkılarının çoğunu dinlerim severim..

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • Bir Ahmet Kaya esprisi biliyorum, paylaşayım, belki gülersiniz...

"Ben Ahmet Kaya değilim, ağzına s*çar giderim :D"

---Küçük İskender

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Güzel şarkıları var ordan buradan duyarım ama özellikle Ahmet Kaya dinleyeyim diye şarkısını açmam..

1|0
    0|0
  • evet hem dinler hem severim kendısını

1|0
    0|0
  • sanatçıyı değil sanatı severim ve hiç almadığım bir konu vardır. serdar ortaç a proveke konuşmalar yapan ahmet kayaya karşı çıktığı için ırkçı faşist diyen millet neden kürt milliyetçiliği yapan ahmet kayaya sosyalist der anlamam.

ve şu var ki bizim ülkemizde türküm diyenler faşist kürdüm diyenler ne hikmetse sosyalist oluyorlar...!

0|0
    1|0
    • biraz daha büyü öyle anlarsın çocuk... yeterince büyüdüğüne inanıyorsan da az daha araştır oyle yorumlarda bulun..

• benim 30 bin vatandaşımın kanını akıtan adam için vallahi apoyu özledik diye meydanlarda çığıran bir adam sosyalistte ben anlamıyorum sen anla çocuk.

• Ahmet Kaya yı sevmeyenler emin ol ki kendileri ile dahi barışık değillerdir ya da ne b*k yediklerini dahi bilmiyorlardır... Müzik evrensel olmakla beraber AHMET KAYA Sadece Kürt lerin değil tüm insanlığın bir idolü sevgilisi rengi ve sesidir...

0|0
    0|0
    • ne a.q cocuğu olduğunu bilmeyen yok.PKK lı adamdan ne beklicem

• kendin kaşınıyorsun ben ne yapayım

• ne istiyorsan onu yap kardeşim kafana göre cinayet işle :))

• şuanda da tam ahmet kaya dinliyordum

ben hepsini severeim hepside mükemmel

0|1
    0|0
  • bende tüm şarkıları var nerdeyse.şarkıları güzel fikirleri ve kişiliği daha güzel bir düşünce adamı ve sanatçı.sevmeyen dinlemesin

0|0
    0|0
  • Kişiliğinden haz etmem ama şarkılarını dinlerim...

0|0
    0|0
  • dinlemeyenden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim birisidir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Müzik dinlerken kullandığım filtre kesinlikle şarkıcının yaşam tarzı, kişiliği, milleti vs. olmamıştır. Dinlediğim şarkının ne kadar anlamlı olduğu benim için önemli olan. ( seni çöpe atacağım poşete yazık ya da yatcaz kalkcaz gibi saçma şeyleri asla dinlemem). Bu nedenle Ahmet Kaya dinlemeyi de çok severim. Muhteşem bir sese sahip olduğunu düşünüyorum. En çok da Başım Belada yı severim.

1|0
    0|1
  • cok severim ve en cokdinledigim budur.. link

1|0
    0|1
  • Güzel şarkıları var. Sevip sevmemekle ilgilenmiyorum.

0|0
    0|1
  • Hadi bize gidelim yar ve yakarim geceleri...

1|0
    0|1
  • çok severim, beni vur ve gel haydi gel en sevdiklerim.

1|0
    0|1
  • evet bazı şarkılarını dinlerim . mesela kum gibiyi çok severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...