Polis olmak tek hayalim nasıl olabilirim

POlis akademisine girmek istiyorum polislık okuyan ya da olmak isteyenler arkadaslarım bilgi vereblr msnz ? neler yapmam lazım

0|1
9|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• cemaatten torpil bul

1|8
    6|3
  • fethullah hocaya başvuracan

2|6
    3|1
  • baban ve ya aileden herhangi biri polis şehitliği ya da hala görevde polis birisi varsa ailede 140 puada PMYO girebiliyosun eger yoksa 240 puanla girersin bayan boyu en son 163 - 5 arasında bişi oldugunu okumustum güzel bir meslek en alt kıdemdeki polis memuru 2465 tl cıvarında bir maaşı var evlenince bu 2965 e kadar cıkıyor eger memleketinde yapmak istiyorsan 1 milyondan fazla nufusu olması gerekiyor daha başka unutukmu okula gidince mulakatlara giriyosun koşma barfiks filan eğitmenler soru soruyor onları cevaplıyorsun falan daha eksik bişi aklıma gelmedi işallah kazanırsın bende istiyorum

0|0
    0|0
  • fetttttoşşşcular veya.cemaat muslim tayfasına katıl polis olmak ıstıyosan :D

3|6
    3|5
  • ilk önce barajı geç sonra torpili bul gerisi kolay

2|2
    2|1
  • cemaate gir onlar seni yönlendirir

1|5
    3|2
  • benimde hayalimdi ama boy ve kilo yetersizliği hayalime gölge düşürdü :)

3|0
    1|1
  • Burda her türlü bilgi mevcut link

0|0
    0|0
  • Tavsiye ederim ama halkımızda en çok küfür edilen meslektir çok küfür yersin. Üstüne bayansın ailenle zaman geçirmen gerekir elbet bu arada eğitimleride zordur vurulma ve ölme ihtimalinde var istersen tekrardan düşün. Birde halkımızda polislik anlayışı: bir halt olamamış işsiz kalmasın diye polis olmuş. Ama tam aksine polislik bana öğretmenlik doktorluk gibi kutsal geliyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi sınavda adam gibi puan alıyosun. Yetenek sınavlarına giriyosun. Okulunu okuyosun daha sonra mülakat tahminimce böyleydi.

1|0
    0|1
  • akademiye girmek biraz zor. pmyo düşüne bilirsin ama gerçekten zor bir meslek ben arefe gününden beri gündüzleri çalışıyorum hem ailenden ayrı yaşıyorsun hemde çalışma şartları çok zor. yine de güzel meslek

1|0
    1|1
  • kendine daha güzel hayal bul

1|3
    2|3
  • polis akademisi için eskiden 245 ham say2 ya da ea2 den puan alman gerekiyordu artı bir referans gerekiyor sporuda zaten akademi sınavları zamanı kurs açıyorlar o kurslara giderek yapabilirsin

0|0
    1|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim

1|0
    0|0
  • inşallah olursun hayallerinden koş eğer gercekten hayalinse

0|0
    0|0
  • Kafan calismasin yeter...

0|0
    0|1
  • polis olunca görürsün hayali sen.

0|1
    1|3
    • Polislik bildiğin gibi bir meslek değil çok zor sürekli mesai hata o mesai ücretini vermiyor devlet ve tatil yok denecek kadar az bayram tatili filan maaşına bakma o tempoyla çalışan birine 10 milyar versen azdır. Geçen kapıda nöbet tutan bir polisle 5 dk. konuşmuştum inanmazsın adam nerdeyse ağlayacaktı çünkü 35 saatten beri burda nöbetteyim dedi toplasam 1 saat uyumadım heralde dedi ve polislik son çare dedi o haldı nasıl bir polislik hayal olabilirki sence. 1 milyar az al memur ol ondan iyi

• siz kızların hepsinde neden polis olma ya da polis asker subay sevgili düşünceniz var hala nalamış değilim bunu

0|1
    4|1
  • Ne mezunusun lise olarak.

0|0
    0|0
  • pmyo mu akademi mi ?

0|0
    0|0
  • Ne mezunusun ya da okuyormusun biraz kendınden bahsetki yardımcı olayım.

0|0
    0|1
  • Yaşınız kaç bu arada. polis için vucüt önemli.polis koleji sınavları vardı heralde. 5 puan.

0|0
    1|1
  • ben polis memuruyum. özel mesaj attım sorularını sorabilirsin.

0|0
    1|1
  • hayal gücün bu kadarına elveriyorsa doğru mesleği seçiyorsun demektir.

0|1
    2|1
  • Ben polisim bizzat :)

2|2
    1|4

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgilim polis... onun çalışma sartlarını görünce iyi ki ATT olmuşum dedim :)

1|3
    2|3
  • ygsten 230 puan alıp sonra hemen polislik sınavına başvuru yapman gerek ardından da polislik sınavında 85 net yapman gerek. bayan alım sayısı olduğundan net sayısı erkeklere göre fazla onların 65 net yapması yeterli. tabi boyununda 163 olması lazım ama 3 cm yüksekten ölçüyorlar 166 şart.

0|0
    1|0
  • lise kaç ?

0|0
    0|0
  • Akademiye girmek istiyosan cok iyi matematik bilmen lazm ve tbi fiziksel ozelliklerninde yerinde olması lazm

0|0
    0|0
  • Benım kuzenler polis.Ablamın eskı sevgılısı polıstı.Cocukluk arkadasım polıs oldu :)

0|0
    2|0
  • en az 1.67 boy.

0|0
    2|1
  • Bir zamanlar herkesin hayalidir polis olmak . Zor bir meslek açıkcası.

1|1
    3|1
  • Sor bakalım ne istıyorsan yardımcı olayım ;)

1|0
    2|1
  • bende zamanında çok olmak istemiştim fakat akademi çok zor

0|2
    1|1
Yükleniyor...