Belediye seçimlerinde icraate mi yoksa partiye mi oy veriyorsunuz?

Ben icraate ve vaadlere bakarım,partizanlık yapmam.Son 2 dönemdir çalışmayan belediye başkanına kesinlikle oy vermiyecem.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Partiye asla oy vermem. Kişiye oy atmaya özen gösteriyorum. Milletvekili seçimlerinde bu pek mümkün olmuyor ne yazık ki.

Belediye Başkanlığında kişinin geçmişine bakarım. Tanıdığım birisiyse mutlaka daha önce yaptıklarını düşünürüm. Ne amaçla seçilmek istediğini, samimiyetini ve ciddiyetini gözden geçiririm. Vaatlerinde ki gerçeklik payına bakarım.

akp hiç sevmediğim bir parti. Bugüne kadar oy vermedim artık vermem de.

İçinde bulunduğum ilçe belediyesi akp tarafından alınmak için önem verilen bir yer. Hep iyi adaylar koyuyorlar ama oy vermiyorum. Rakibi chp ise garanti gördüğü için çok kötü bir seçim yapıyor. Israrla chp'ye oy vermiyorum. Bu kafayla gittikleri için aday olmamasına rağmen daha önceki dönemlerde belediye başkanlığı yapmış ve yakından tanıdığım bir insanın adını yazıyorum ve oyum geçersiz oluyor ne yazık ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende parti değil de kişiye veriyordum genelde bu seçimlerde oy kullanmayacağım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• partiye oy veririm. teorisi kötü olanın pratiği de kötü olur.

0|0
    0|0
  • Partiye değil, her zaman icraate veririm.

Ancak örnek vermem gerekirse, AKP gibi ülkeyi bataklığa sürükleyen bir partiden aday olan kişiye -ne kadar işini doğru yaparsa yapsın- oy vermem.

cut.

0|0
    0|0
  • icraata verecem parti tutmam tuttuğu partiyi aşırı sahiplenenleride sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...