Iphone alim diyorum ama. emin olamıyorum..

maddi olarak 4ü almaya gücüm yetiyor bir de sizce nasıl kullanımı iyi mi? En iyi program yükleme olarak onu kullanabileceğimi söylediler müzik programları yüklemeyi düşünüyorum sizce rahat edermiyim ya da başka bir telefon önerirmisiniz iphone 4 fiyatına? her türlü programı çalıştıran ? Rahatça kullanılabilen?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Belki biraz daha para biriktirirsem Experia Z de alabilirim onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• android işletim sistemi program çeşitliliği olarak iphoneye karşı çok daha geniş ama güçlü bir telefonun da yoksa (en az Galaxy S3 ya da Note II gibi) dediğim gibi eğer yoksa, android sana biraz sıkıntı çıkarabiliyor, aynı anda 2-3 program çalıştırırken yavaşlayabilir ya da takılabilir ama o ikisi ya da üstlerinde böyle bir sıkıntıyı görmezsin, ablam war Note II kullanan, kendim S4 kullanıyorum gayet de iyiler, bozulma vb. sorunları da yok, android sistemi iphone' nin sistemine göre de biraz daha karışıktır, android basittir kolaydır :) ya da bilemiyorum valla bana iphone zor gelmiş de olabilir ama fikirlerim böyle yaani. :)) umarım beğenecein bir seçim yaparsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• GM discovery, Samsung s3 ve pek çok altrrnatifin varken elde kalmış eski model radyosu bile olmayan telefonu ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • 5 al 4 alma

0|0
    0|0
    • maddi durumum kurtarmıyor :)

• 4 alma bacım.

0|0
    0|0
    • ne aliyim o zaman ? bir de neden almim?

• huawei vision al. ıphone 4 ün tüm özellkleri var. markasına aldanma canavar gibi. hemde 300 tl gibi komik bir rakama :) android sistemli harika yani pişman olmazsın ve tüm paranda cebinde kalır.

0|0
    0|0
  • Maddi durumum yok diyorsan apple ürünlerinden uzak dur müzik albümünü bile itunesten paralı indirmen gerekebiliyor foto atamıyosun arkadaşlarına maddi durumun yeterli değilse mükemmel android cihazlar var

0|0
    0|0
    • ne önerirsin peki?

• en fazla 1200 e kadar olabilir.

• Telefondan bekltiniz ne :) misafir az snra kalkaar :)

• Experia Z mükemmel bir seçim

0|0
    0|0
  • 4 alma son güncellemeden sonra yavaşlamış iyice. Bütçen ne kadar ?

0|0
    0|0
    • en fazla 1000-1300 olabilir

• Htc one x olabilir. Ben galaxy s3 kullandım kendiliğinden yan taraf çatladı yaygın bir sorunmuş değişimine 400 lira istediler 3 ay kullanıp sattım önermiyorum. Htc kullandım bunun camı ve arka tarafı çizilmeye dayanıklı ve arayüzü güzel kullandığım en sorunsuz telefondu diyebilirim. 1300 liraya bulabilirsin.

• Xperia Z cidden hafif bir telefon arka yüzü de cam şeklinde. Alınabilir zaten sony ya da htc almak gerek

• samsung galazy s3 al hmn genic ve büyük ekran bende galaxy al

0|0
    0|0
  • Kadınlar gününde hava atmak istiyosan al yoksa onun yerine bir laptop al daha iyi :D

0|0
    0|0
    • laptopa değil telefona ihtiyacım var.

• Tamam o zaman git samsung galaxy trend al hem ucuz hem hızlı

• şu an elinde ne telefon var

0|0
    0|0
    • benim sorduğum soruya uygun cevap bu değil. niye soruyorsun?

• iyi de niye tersliyorsun. öğrenmek için soruyorum bende zaten...

• bakın kesinlikle yanlış anlamayın tamam mı

sadce bir ark almıştı sonra iso7 güncelme yaptı teli neredeyse cöpce atacaktı bende sizin kullandığnız teli markasını bilmek istedim bu arada bekleyin zaten yeni tel modelleri çıkacak ve ipone hakkında zaten çeşitli sitelerde yazılar var oradan da takip ede bilirsiiniz

Kızlar Ne Diyor 5

• ben hiç sevmedim hatta lumia aldım ondan bin kat daha iyii diyebilirim eski özellikleri yok ya

0|0
    0|0
  • Iphone 4 alabilirsin .

Samsung falan bozulur .

Ya da HTC .

Ios ile Android kıyaslanamaz bile .

Bende bütün Iphone serileri var .

Şimdi Iphone 5 s kullanıyorum .

Sana tavsiyem ; Ingiltere'den getirt .

Orjinal sorun çıkarmaz .

Türkiyedekiler sahte .

0|0
    1|1
    • öyle bir imkanım yok şu anda maalesef Türkiyeden alıcam. O zaman İphone alamam sence ne aliyim?

• Iphone 4 alacağına samsung al bence.Itunes bazen sorun yapıp insanı çileden çıkarabiliyor.

0|0
    0|0
    • ama programların iyi çalışması gerekiyor müzik dediğim şarkı değil kulak çalışması solfej perogramı gibi.

• 4 bildiğim kadarıyla çok fazla sonuyor hele ki İOS 7 ile iyice yavaşlıyacak 8gb alırsan işine hiç yaramaz boşver bence samsung daha iyi 4den.

• 4 çok donuyor. 4s al derim.

0|0
    0|0
  • android al yani Galaxy s4 :) ya da HTC one,

apple bir ise yaramiyor, parana yazik

0|0
    0|0
    • ne bakımdan bir işe yaramıyor?

• Yürü git nan .

IOS ile samsung kıyaslanmaz bile .

• haklisin kiyaslanamaz :D o yuzden herkes yavas yavas ANDROID geciyor cunku IOS hep sorun cikariyor, ayrica iphone IOS7''ye gecti biliyosun, IOS7 ANDROID''a COK benziyor,

@soran kesinlikle android almalisin

bende iphone kullandin 2 sene, iphone 4s kullaniyodum, gecen iphone 5s aldim, aldigima pisman oldum onu sattim galaxy aldim ;)

Yükleniyor...