Taytlı kombinleri mi tercih edersiniz yoksa çoraplı kombinleri mi?

Başlıkta da görüldüğü gibi arkadaşlar hangisi daha güzeldir sizin için ve tercihiniz daha çok hangisinden yanadır? Tercihinizi söyledikten sonra kaçıncı linktekinin daha güzel olduğunu da yazarsanız sevinirim. Herkese +1

Taytlı Kombinler

1. link

2. link

3. link

4. link

5. link

6. link

7. link

8. link

9. link

10. link

• Çoraplı Kombinler
    41% (17)86% (18)56% (35)Oy Ver
  • Taytlı Kombinler
    59% (24)14% (3)44% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Çoraplı Kombinler

1. link

2. link

3. link

4. link

5. link
6. link

7. link

8. link

9. link

10. link
Çoraplar Devamı:

11. link

12. link

0|2
39|19

En İyi Kız Görüşü

• Taytlı kombinlerden 2 , 8 , 9 beğendim.

2 ve 8'deki gibi taytlar alabilirim.Ama 8'deki gibi bir tulum bulamadım hiç.Nerede satılıyor bunlar? Yazın o kadar aradım bulamadım.Çok hoşuma gidiyor ama bulamıyorum :) Bulsam öyle bir tayt alıp giyebilirim öyle.Çok hoşuma gitti.O deseni tek başına giymem ama.Hoşuma gitmiyor.Ama deri görünümlü tayt çok güzel, alacağım kesin.

Çoraplı kombinlerden de 10 , 11 beğendim.

Ama tayt daha iyi bence, hem üşümem..

0|1
    0|0
    • en beğendiğim cevap bu oldu sanırım. taytlardan bende var ama o modelde tulum satmıyorum. gerçekten güzel diyorsanız bulmaya çalışırım. satacağını düşünmemiştim o yüzden hiç bakmadım onlara. tercihleriniz de son derece güzel. çorap seçimleriniz de desenli yani tayt tipi seviyorsunuz onlarda bile.

• Demek ki hep düzenli müşterilerin var :) İyi ve kaliteli bir mağaza olduğunu tahmin ediyorum şu an.Çok güzel :)

• başka yerlerde olmayan şeyleri seçmeye özen gösteriyorum daha çok. kadınlar sevmez çünkü herkeste olan şeyleri giymeyi ki siz de dediniz sadece bana getirin diye :)

Kızlar Ne Diyor 38

• Linkler: Taytlı kombinler 2,3,7, benim tarzım. Altına dolgu topuk, Neon ayakkabı tercih ederim. Çizme babet kullanmam tayt kombinin üstüne Transparan.

0|1
    0|0
    • tayt tercihlerin güzel. deri tayt her ortama uyum sağlar. babet hiç hoş durmuyor zaten en iyi topukludur. ince veya dolgu topuk fark etmez ikisi de iyi gidiyor.

• link bu güzelmiş :))

0|1
    0|0
    • çoğunluğun seçimi bu ve sanırım gerçekten en iyi kombin de bu :)

• böyle düşünmeniz çok güzel :) bu hoş sohbet için çok teşekkür ederim zevkli bayan. ben sizi daha fazla rahatsız etmiyim ve susayım en iyisi. kendinize çok iyi bakın, iyi akşamlar hoşçakalın :)

• ben teşekkür ederim :) iyi akşamlar sizde kendinize iyi bakın.

• link

bu güzelmş :)

0|1
    0|0
    • leopar şıklığını hiçbir zaman kaybetmez, güzel tercih teşekkürler :)

• kesnlikle öyle :) rca edrm :)

• Çoraplı ama taytlı 7. kombin çok iyiymiş.

0|1
    1|0
    • düzgün fizikli ve yakışan biri giyerse gerçekten çok iyi ama yakışmazsa hiç güzel durmaz bence taytlı 7

• tayt, pantoloni çorap bunları yeri ve zamanına göre istediğim gibi kullanırım belirli bir tercihim yok benim

0|1
    0|0
    • yani ikisinin de gideri var öyle mi? mağazada çorap satışı yapmıyorum ve çok talep var o yüzden kızlarsoruyor sakinlerinin de fikirlerini almak istedim başlamalı mıyım diye. cevap için teşekkürler.

• Dediginiz gibi yaptim ve elimde urun kalmadi :) ilk defa bir haftada 2. kez mal getirtecegim ve bu sefer hepsinden yukluce istedim. Cok tesekkurler verdiginiz tavsiyeler aninda gitti :)

• :) bir şey değil ne demek

• link

bu hatunun tarzını beğeniyorummm (:

0|1
    0|0
    • evet çok güzel şeyler var gerçekten çok iyiymiş ama keşke direkt sana hitap edenin linkini atsaydın yani burda hepsi var :)

• çok renkli ve şık bir tarzın var sevdim :) kapalı giyinerek şık olabilenlerden olduğun için de tebrik ederim :)

• teşekkür ederim (:

• o zaman link

0|1
    0|0
    • nickinize çok uygun bir seçim :) cevap için teşekkürler.

• İkisi de tercih ettiğim şeyler değil pek.

0|1
    0|0
  • ıkısınıde tercıh edebılırım kombıne baglı

0|1
    0|0
    • mutlaka ikisini de tercih edersiniz efendim ama çoğunlukla hangisiyle kombin yaparsınız? hangisini daha çok tercih ettiğiniz önemli benim için.

• ben teşekkür ederim :) iyilikler sizinle olsun

• aynı iyi dileklerimle güzel insan :)

• tayt tercih ediyorum.linklerin çoğu açılmadı açılanlarında hiç biri bana hitap etmiyor...

1|1
    0|0
    • konu açılalı 23 gün oldu o yüzden linkler kırılmış kusura bakmayın. dilerseniz size hitap eden modelleri kendiniz paylaşabilirsiniz. teşekkürler cevap için.

• çoraplı kombinler

gerçi erkeklerde benimle aynı kombinleri beğenmişler enteresan doğrusu

0|1
    0|0
    • daha çok yakıştırıyolar demek ki ne biliyim enteresan olan ne ki? :)

• sizin için diye sormuşun ya hangisini kendinize yakıştıryorsun gibi sorulmuş

• yani evet soruyu size yönelik sordum çünkü sizin fikrinize göre mal alımı yapacağım ama erkeklerin de fikirlerini söylemesinde bir mahsur yok benim için.

• her soru da günün sorusu seçilmez ki arkadaş..bi kalite olur.çok saçma..

1|2
    2|1
    • eksi verdiğim ilk kişisin. kusura bakma lütfen.

• diğer yorumlar hep erkeklerin..

• +1 cevap süper

• Çoraplı kombinler. Tayt kullanmayı pek sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • hepsine baktım amaa çok iyi olmamış kombinler beğenmedim..:P

0|1
    0|0
    • saygı duyarım efendim rica etsem güzel olanlardan siz atar mısınız :) bir de çorap mı tayt mı daha iyidir? fikirlerinize göre mağazamda çorap satışına da başlayacağım :)

• klasik ve çok iyi bir tercih, ayrıca en çok satılan model :) linkin başındaki www . kısmını silerseniz yollayabilirsiniz. ben kopyalayıp bakarım seçimlerinize :)

• taytlar peynir ekmek gibi gidiyor zaten ama elbise veya etek alan her bayan, onunla kombinleyebileceği çoraplar istiyorlar ve bende de yok. bu istek son zamanda çok fazla artınca size de danışmak istedim eğer satar diyorsanız çorap da getirteceğim bu hafta :)

• şahsen ben tayt severim :)

0|1
    0|0
    • zaten dükkanımın baş köşesi tayt çeşitleriyle dolu ama son zamanlarda havaların soğumasıyla çok fazla çorap talebi gelmeye başladı, o yüzden bu soruyu sorma gereği duydum. cevap için çok teşekkürler :)

• üşenmedin mi bu kadar link vermeye

0|1
    0|1
    • bu işte çalıştım bir dönem yani o yüzden hobi olarak kaldı. muhalefet olmak yerine fikrini söylesen daha hoş olurdu en azından kırıcı olmazdı bence.

• kırdıysam pardon

• sorun değil bunu fark etmiş olman yeterli. teşekkür ederim yine de +1'ini verdim.

• bunu bir erkek nıye merak ederkı bu saatte milletçe tırlattık yahu

0|1
    0|1
    • bu işle uğraştığım için.

• e öyleyse sanane kadınlar düşünsün dımı guzel kardesım

• ne kadar fesat ve herkesi kendisi gibi düşünen insanlar varmış ya. dükkana beklerim diyeceğim ama erkek kıyafeti satmıyoruz o yüzden sana göre bir şey bulamayız sanırım.

• taytlı kombinler daha şık

0|1
    0|0
    • zevk meselesi tabi ki ama çorap soranların sayısı çok fazla arttı. yoksa ben de sizin gibi düşündüğüm için tayt satıyordum ama çorap satmıyordum.

• İkiside :)

0|1
    0|0
    • ayrım yapmıyosunuz yani peki :)

• Rica ederim ...hayirli islerr :)

• sen neden yalnız çiçek yazdın

• C hiçbiri

0|1
    0|0
  • Tayt daha rahat.10.link tayt.Bazi linkleri açamadim.

0|1
    0|0
    • 10. link çok tatlı evet. başlık eski olduğundan linklerin çoğu kırılmış. sen de kendin güzel olanların linkini buraya atabilirsin :)

• Deri tayt,bilmiyorum ben giyiyorum:) Deri etek corapla da guzel ama ben general olarak corap giymez.

• çorapla da güzel tabi canım ben kötü duruyor demedim ama özelliğini koruyamıyor yani çıplak bacak, deri etek ve diz hizasında topuklu çizmedir onun olayı :) yoksa çorapla da iyidir öyle giyersen de sırıtmaz.

• taytlı kombinler daha şık :))

0|1
    0|0
    • azınlıktasın ama senin tercihin de çok iyi yani iki seçenek de güzel olunca hangisini seçsen başarılı seçim oluyor :)

• erkekler böyle seyleri neden merak ederki

0|1
    0|0
    • işim gereği. dükkana yeni mallar alırken sizlerin fikirlerine göre seçim yapacağım efendim.

• tayt ve corap kullanmam. O taytı cıkaranın canı cıksın.

1|1
    1|0
    • haha ne bir sitem? bence çok pratik bir kurtarıcı kıyafet ikisi de sizin için :D

• :) keske herkes bakabılse neyse

• herkes bakarsa ben işimden olurum :)

• Çoraplı kombinler daha iyi

0|1
    0|0
    • aynı fikirdeyim, çok teşekkürler yardımınız için.

• Çorap falan

0|1
    0|0
  • Ikiside tercihim olabilir , şık olduktan sonra .

0|1
    0|0
  • Çoraplı kombinler daha güzel :)

0|1
    0|0
    • sanırım artık toptancıya gittiğimde tüm çorap modellerinden alma zamanı geldi :) her gelen müşteri, elbisenin altına uygun çorap soruyor ama biz satmıyoruz diyorum. yenilik zamanı :) cevap için çok teşekkürler.

• Yeri ve zamanında ıkısnıde tercih ederim severim.

0|1
    0|0
    • yani çorap da tercih edersiniz? pazartesi günü mal almaya gideceğim de daha hiç çorap satmadım bugüne kadar. çok fazla talep edilmeye başlandı. sizlerin de fikirlerini almak istedim. sanırım bu haftadan itibaren çorap da satacağım.

• :))) sat tabi ya.

• elimde patlamasın diye korktum da sanırım patlamayacak gibi :)

• Tayt .

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 19

• 0|1
    0|0
    • çok başarılı seçimler.

• kesinlikle. çorap en önemli bayan aksesuarıdır.

• haklısın arkadaşım .bayan giyimini en iyi tamamlayan ve şık gösteren dir .modellerin ve renklerin uyumu olmalı her zaman .

• link

link

her iki kombinelerde bayanlara çok yakışır .bende çok beğenirim .

0|1
    0|0
    • renkli çorap evet gerçekten sevimli gösteriyor bir bayanı :)

• eyvallah hocam aynı iyi dileklerimle. +1'ini vermeyi unutmuşum hemen veriyorum. iyi geceler.

• sağolasın çok naziksin .dur bir ben sana beşyıldız vereyim

• Tayt ve çorabı karşılaştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum ben. Özellikle senin gösterdiğin tayt kombinleri taytın pantolon şeklinde kullanılabilir olduğu kombinlerdi. -Öyle de olması gerektiğini düşünüyorum.- Ha dersen ki taytı çorap yerine elbise, etek altına giymek konusunda fikrin ne? Kesinlikle karşıyım. 80'leri severim ama yok artık öyle bir şey. :D

0|1
    0|0
    • elbise altına tayta zaten başlı başına karşıyım. ben daha çok taytla kombin yapmayı mı daha çok seversiniz yoksa çorapla mı şeklinde sordum yani dükkandaki kışlık ürünleri ona göre düzenleyeceğim çünkü.

• O zaman hayırlı olsun :D İyi satışlar :D

• teşekkür ederim sana da kolay gelsin kendi işinde :D

• Başına başörtü altına bunları giymedigi sürece sıkıntı yok

1|1
    0|0
  • Bence çorapli olanlar . Tayt artık biraz daha klasik gibi çorapların desenleri daha değişik hava katıyo :) kesinlikle çorap:)

0|1
    0|0
  • Çoraplı bence. Daha şık görünüyor..

^ ^

Bu çok iyi ama;

link

0|1
    1|0
    • jartiyer, tamamıyla fanteziye kaçıyor ama hocam külotlu çorap olarak koysaydın çok haklısın derdim :)

• bacakların güzelse istersen çuval geçir .. tayt geyikli horozlu tavuklu farketmez yani .. :)

0|1
    0|0
    • ilginç ama mantıklı bir bakış açısı :)

• :) sen daha iyi bilirsin ...

• :)

• Deri taytlı kombiler çok seviyorum kadınlarda ; )

0|1
    0|0
  • bı erkek taytlı kombınelermı coraplı kombınelermı dıye gece 3 de soru sorarsa neye yorarsınız?

0|1
    0|1
    • sorunun soruluş tarihine bak güzel kardeşim? işim gereği bayanların fikirlerini almak istedim. önce bir sorup ondan sonra fikrini söylesen daha iyi olurdu. bu önyargılı insanların gerçekten yatacak yeri yok. işiniz gücünüz insanların günahlarını almak. burda bana sataştın diye kimse seni tebrik etmeyecek. neyse neyi tartışıyoruz ki? yanlış bir sataşma oldu güzel kardeşim. üzgünüm, hiçbir kız bu cevabından dolayı senden etkilenmeyecek. iyi günler diliyorum sana.

• ben pek turkıyeye ugramıyorum.belkı ılerde acarsan gelırım.kadın gıyım mazalarında erkek calıstırılmasına da karsıyım.cok calısan var ve sektoru az cok blıyorum guzlebı kadın musterı gelse nasıl etsek yapsak dusursek pesınde genelde.bu ulkenın tadı yok.herkez bı acayıp kadınları da erkeklerı de.kındar degılım.senınle sorunum yok herkezın aklı bel altında erkegı ıle kadını ıle.aslında uzun suredır ıcımdekılerı yazmak ıstıyordum senın soruna denk geldı.abazanlardan daraldım kadını erkegı

• dükkanımda hiçbir zaman erkek çalıştırmadım. kendim de öyle tüm gün dükkanda gelen müşterilerle haşır neşir olan birisi değilim. şu an yarısını devrettiğim bayan arkadaşım ve yeni aldığım başka bir genç kız duruyor dükkanın başında. dediğin konuda haklısın benim tüm gün orda durup müşterilerle ilgilenmem hiç hoş bir görüntü değil. ilgilendiğim zaman da sadece onların yaklaşımı kadar davranıyorum yani güleryüzlülük dışında hiçbir samimiyette bulunmadım, bulunmam da. görüşlerinde haklısın ama.

• Derti tayt ve çoraplı kızlar selam canımlar .s .s eklyn bni .s .s <3

0|0
    0|1
  • Tayt iyidir :D

0|1
    0|0
  • Kızlar tayt giynin biz çok beğeniyoruz

0|1
    0|0
  • tayt lı konbinler:)

0|1
    0|0
  • Bazı taytlar ve giysiler çok tahrik edici

0|1
    0|0
  • kış geldi geyikli çoraplar çıkmaya başladı :D adasdasd

0|1
    0|0
  • Çoraplı Kombinler

0|1
    0|0
  • Adam fetişist duygularını soru formuna dökmüş bir de günün sorusu yapmış ya la = )

0|0
    0|1
  • Taytları çok sviyom çok seksi oluyo offf içim eriyo

0|1
    0|0
  • pehhoooooo.. arkadaş nereleri takip ediyosun sen ya... forumda senin kadar fetiş biri daha var mı acaba..

ben taytlıları tercih ederim (kombin olarak yani) (yani göz şeysi olarak)

0|0
    0|1
Yükleniyor...