Karaköy Gülloğluna gidip baklava yiyen var mı ?

Hiç denediniz mi ? Tek şube imiş.

Gidenler varsa baklavanın fiyatı nedir söyleyebilir mi ?

Güncellemeler:
Karaköy şubesi nedense farklı imiş. Oradan alacağım diğer güllüoğullarını sormuyorum gençler :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Güllüoğlunun tek şubesi mi? dasdsa

Yemişler bayram bayram..

Genelde fiyatları standartın üstündedir, ama denenmeli..

0|0
    0|0
    • tek şubesi demedim. karaköy şubesi için ayrı diyorlar.artık ne özelliği var bilemem

• Baya baya 'tek şube imiş' yazıor orada dsad

Genele indirgemedim zati dasd

Erkekler Ne Diyor 12

• Meşhur Sokak Pilavcısı Mehmet Usta Lezzet Sırrını Açıkladı: “Pilav normal, bence siz gerizekalısınız”...

Yukarıdaki zaytung haberi tam bu başlığa göre (:

1|0
    1|0
  • Fiyatı hatırlamıom geçen sene yemiştim ordan gidip

0|0
    0|0
  • Senede 8-10 defa giderim cevizlinin kilosu 36lira içerden suyunu bedava alıyosun.kapının onunde masalara oturup yıyebılırsın self servıstır bılgın olsun.he sıcak baklava gelme ihtimali çok yuksek

0|0
    0|0
    • paket almak istiyorum hediyelik . karaköy şubesi tektir özeldir dediler. fıstıklı alacağım ama fiyatlarını bilmiyorum

• link sag ust kosede sıparıs vere tıkla fıyatlar cıkıyor fıstıklı kuru baklavayı tavsıye ederım orıjınal gulluogluda karakoydur.banada bır porsıyon alırsan memnunu olurum:-)

• kim dedi karaköy şubesi tektir özeldir ? Götünden atmış yani . Fabrikadan yapılır tüm şubelere dağıtılır . Fiyatta kalitede aynıdır . Sen sigaranın fiyatının ya da kalitesinin değiştiğini gördün mü ? Standart aynı olmazsa kurumsallk nerde kalır ?

• yok boyle lezzet porsiyonu 8 9 lira kilosu da 40 55 arasi fiyatlar o fiyati hakediyor git sabahin 8 inde bile var

0|0
    0|0
  • Karaköy'de değilde Esenler otogarında sabah kahvaltısını güllüoğlunda yapmak benim için mutluluk verici idi ...

0|0
    0|0
  • burdan bak , aynıdır. link

0|0
    0|0
  • porsiyon 8 tl di

0|0
    0|0
  • maydanozzzz sende mı reklam ısıne gırdın maydanoz:)

0|0
    0|0
  • oranın baklavasını tek geçerım ben :)9

0|0
    0|0
  • maydonoz soru guncellme irrite oluyorum :)

0|0
    0|0
  • maydonozcum sen yapmayaydın bari :)

0|0
    0|0
  • Gittim o zmnlar kilosu 26 tl di

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güllüoğlu güllüoğlu. Yerim seni güllüoğlu. Antepin baklavası :) Ucuz be pahalı değil. Gerçi ben İstanbul'da değil Antep'te yedim. 1 kiloda eve götürmüştüm 45 lira kilosu.

0|0
    0|0
  • Güllüoğlu ne yazık ki protesto listemde...

1|0
    0|0
  • Fiyati konusunda bilgim yok ama harika tadi fistiklisini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Gaziantepte gittim porsiyon 7 tl idi en son .

0|0
    0|0
  • gebzede de var..yıllar önce vardı yani:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...