Kapat

Iphone 4 mü 4s mi ? aralarında ne fark var?

bi de arkadaşlar ben müzikle ilgiliyim içine rahatlıkla müzikle alakalı programlar kulak çalışması vs gibi yüklenebilsin istiyorum hangisini önerirsiniz ya da önerebileceğiniz daha iyi bir telefon var mı?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• aralarinda bariz bir fark yok. sadece kamera ve islemci. 4 te A4 islemci 4s te ise bir ust modeli var. programlari etkilemez calistirir. 4s e yukleyebildigini 4 ede yuklersin ama ben tavsiye etmiyorum her 2 telefonuda cnku apple ios surumlerini guncelledikce en alt modeller kasmaya basliyor kullanim zorlasiyor. benim onerim iphone 5 alabilirsin yonunde cunku arada cok bir fiyat farki oynamiyor. 4s i 1000 liraya alacagina biraz daha kas 1300 e 2. el iphone 5 al. 2 3 sene rahat rahat goturur seni.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Cok da bir farkı yok

0|0
    0|0
  • Samsung Çok Yaygın Programlar Sunuyor İphone Kullanmadığım İçin Bir Şey Diyemem

Aralarındaki Fark Sadece Bir Kaç Program Değişikliği Veya Ne Bileyim (:

0|0
    0|0
  • eger siz müzikle ilgileniyorsanız Windowsunuzda varsa adobe ürünlerini kullanabilirsiniz öyle dandik programlarla uğrasmayın cok yorar sizi birde ne kullanıyorsunuz diyen birisine virtula kullanıyorum derseniz sizi amatör bilir yok ben adobe x programını kullanıyorum derseniz tecrübeli olarak sizi sececektir iphone 4 ile S arasında kamera ve siri var başka bişi yok İpod alabilirsiniz sonunda bu işi yapıyorsunuz. iyi calışmalar. veya sizde macpro varmı?

0|0
    0|0
  • İPHONE GÜZEL AMA COK PAHALI GALAXSY MODELİNDEN TELEFON ALSAN DAHA UCUZA DAHA GÜCLÜ PERFORMANSLI ALIRSIN İPHONE BİN TL VAR GALAXSY S3 AL ODA GÜZEL TELEFON ODA 950 1000 LİRA ARASI İLLA İPHONE OLSUN HAVAMI BASARIM DİYORSAN SANA KALMIŞ TAMAMEN YAKINDA FİYATLARI İİCE DÜŞÜCEK 5S 5C Mİ NE GELDİ TÜRKİYE YE

0|0
    0|0
  • Vereceğim linkte her iki telefon en ince ayrıntısına kadar karşılaştırılmış ve çok anlaşılır dilde onun dışında bir 4s kullanıcısı olarak telefondan gayet memnunum.

link

0|0
    0|0
  • 4s fiyatına lg g2 al.

0|0
    0|0
  • Ses çok önemliyse i phone önermem

0|0
    0|0
  • 4s 4 artık guncelleme falan almaz alsada kaldırmaz

0|0
    0|0
  • müzik için kullanıcaksan bence androidli bir telefon almalısın sony xperia gibi hem sesinin iphonedan iyi olduguna eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...