Arkadaşlar bir bakabilir misiniz?

link Arkadaşlar bu tarz şapkaları İstanbul avrupada nerden bulabilirim? Üstü yazısız da olabilir bu şekilde yazılı da olabilir. Bulamadım bir türlü, şimdiden teşekkürler :)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• link

kapıda ödemeyle alabilirmişsin.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? Ya bişey sorucam kapıda ödeme nasıl oluyor? Diyelim beğenmedim resimdeki gibi çıkmadı almasam oluyor mu yoksa onu almış mı sayılıyorum? Ben internetten alışveriş yapan biriydim ta ki geçenlerde yeni keşfettiğim güvenilir olup olmadığını kontrol etmeyi ihmal ettiğim bir siteden kazıklanana kadar.

• var tabi almazsın olur biter.

• benim sürekli alışveriş yaptığım site var çok güvenilir üstelik kargo bedava iade değişmde sıkıntı yaşamadım göz at istersen belki bulabilrsin link

• İstiklal Caddesi'nde, Bakırköy'de, Eminönü'de, Kadıköy'de istemediğin kadar var, pasajlarda. :)

0|0
    0|0
    • Allah rızası için bana bir mağaza söyleyin. Kumaşı güzel olsun yeter :)

• Teşekkür ederim cevabınız için. En kısa zamanda gidip bakacağım saydığınız yerlere. :)

• Rica ederim. :)

• link burda olabilir

0|0
    0|0
  • hey adamım bunları amerikan adamlarından bulabilirsin ohh yee

0|0
    0|0
  • Galatasaray Lisesinden aşağı iniyosun 50 metre aşağıda sağ tarafta bir mağaza var orada bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • Mağazanın adını hatırlamanız mümkün müdür acaba? Yada yanında karşısında sağında solunda banka falan var mıdır? :)

• Tamamdır çok sağolun. En kısa zamanda en en kısa zamanda gitmeliyim.

• Ha bir de istiklalde tünele giderken columbia mağazasının bir sonraki arada spor malzemeleri satan bir mağaza var orada da belki olabilir.

• Merter'e git kralını bulursun :D orda bulamazsan ulaş bana :D ben bir yerlerden bulur getiririm :D

0|0
    0|0
  • waikiki de war diye hatırlıyorum bu gün gördüm sanki ondan. ama aynısı değil tabi :)

0|0
    0|0
    • Siyahı var mıydı? Kumaşı nasıldı? Fitilleri aşağı mı yoksa yana doğru muydu acaba? :D

• Güzel miydi peki? Yani sen olsan alır mıydın? Ona göre kalkıcam gidicem bak :D

• kapalıdır gitme boşuna:) :) :) bilmem alırdım isteseydim fakat aydın da lazım olmaz diye almıcam :)

• bildiğin bere :))

0|0
    0|0
  • baktım bebeğim ne istemiş tin konuşmak yemek yemek sevişmek ya da hepsi birden

0|0
    1|0
  • Git heryerde var bundan

0|0
    0|0
    • Ben niye denk gelmiyorum yahu

• Dandik bişey mi? Niye beni dandik bir şeye mi layık görüyorsunuz? Ucuz olabilir ama dandik? Kırıcı.

• Canm ya kırıldınmı özür dilerim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...