Kitap önerileriniz varmi?

Kitap okumayi cok seviyorum. Dini kitap olabilir, düsündürücü Kitaplar, biografik roman olabilir. Ask kitapi haric hepsi olabilir aslinda. Varmi önerileriniz? ya da en severek okudugunuz kitap hangisi oldu simdiye kadar? :)))))

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Eroin adlı kitap var çok hoşuma gitti, herkezinde okuması lazım bence. eski bir kitap fakat bulabilirsen çok tavsiye ederim kelebek yayınlarından .

0|0
    0|0
    • Hmm konusu eroinlemi ilgili?

• bir kızın hayatını anlatıyor daha da konusunu söylemem tadı kalmaz sonra :) inş bulursun dediğim kitabı. christiane f. adlı kişinin gerçek hayatını anlatıyor.

• Ok sagol :)

• Robin Sharma-Unvansız Lider.

Sıradan insanların sıradışı işler başarmasının nasıl mümkün olduğunu anlatan bir kitap.

Eğer vay canına ! dedirtecek işler yapmak istiyorsan bu kitabı satın al. Bence ayakta alkışlanmayı hakediyor.

0|0
    0|0
  • link çok beğendiğim bir kitap ve yazardır, biraz ağır gelebilir ama zevklidir...

0|0
    0|0
  • cemil meriç-bu ülke..kitabı oku memnun kalırsın

0|0
    0|0
  • Düşündürücü kitap, ask kitapi gibi kelimeleri gorunce gercekten cok seviyormusun okumayi anladim

0|0
    0|0
    • Ask kitapi istemiyorum yazdim! Tam bir kitap kurduyum

• Ayrica kelimelerimde birsey yok. Türkce Terim leri bulamamis olabilirim. Tr den degilim

• www.wattpad.com/39867855-silvan'ın-lisesi Ben bunu öneriyorum daha açıklı ve kısa. :)

0|0
    0|0
  • elif şafak ı okuma da neyi okursan oku.

0|0
    0|0
  • eroin kurbanları

Tanrının dili

hani tanrı ölmüştü

Yudit.

bir satanistin anıları

0|0
    0|0
  • sadist ve grinin 50 tonu

0|0
    0|0
  • Ateşin Yakmadığı Aşık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• jean christophe grange -siyah kan okuduğum ve en çok etkilendiğim kitalardan biriydi öneririm kesinlikle

0|0
    0|0
  • incir kuşları harika.. tabi tarihi kitap seviyorsan

1|0
    0|0
  • Bir sürü var aslında ama şu an uçurtma avcısı demek istedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...