Hızlı yemek yemek, kültürden mi yoksa alışkanlık mı?

Siz hizlimi yersiniz yemegi yoksa yavasmi yersiniz?

ben 1 lokmayi 30 kere cignerim :) herkez sofradan kalkar 1 ben kalirim :(

• Kultur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Aliskanlik
    86% (19)85% (17)86% (36)Oy Ver
  • Diger...
    14% (3)15% (3)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|19

En İyi Erkek Görüşü

• alışkanlık bence

karnım açsa yutmadan atarım çok çabuk yerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çorbayı sıcak iceriz ama ic organlar kafayı yer.

Yemegi sıcak yeriz yine ic organlar kafayı yer

Elimizden alınacakmıs gibi yeriz oysa pesimizde kovalayan yok

Kültür degil kişiye baglı

2|0
    0|0
  • valla hızlıca yer kacarım masadan,lakın bu lokmayı oldugu gıbı mıdeye atmak degıldır,nımetle oynamayı sevmem pek:)

1|0
    0|0
  • hızlı yemek yemek alıskanlıktandır yavas yiyiniz yiyiniz ki doyasınız .ne hızlı ne yavas sakin yerim ozman kilonuz idealdir

1|0
    0|0
  • Açlıktan o açlıktan başka bişey değil

2|0
    0|0
  • hızlı yemem eger acil işim yoksa ama yavaşta yemem normal hızda diyelim

1|0
    0|0
  • ben o kadar hızlı yiyorum ki bazen mide sancıyo sofradan kalktıktan sorna. bu alışkanlık. hayattada aceleciyim. gereksiz bir aceleciliğim var. bu da yemek yeme alışkanlığıyla paralel

1|0
    0|0
  • Çok hızlı yerim, benimki alışkanlık olmuş =\

1|0
    0|0
  • Okulda tenefüs arasında hemen kahvaltı yapmaya alışmışımdır. Hızlı hızlı yerim geç de gelsem ilk ben bitiririm ama masadakileri bekler öyle kalkarım

1|0
    0|0
  • Hızlı yemek sağlık açısından iyi değilmiş aynı zamanda dinimiz açısından edebe aykırıymış Peygamber efendimiz bir lokmayı 40 kez çiğnermiş.

2|0
    0|0
  • bence alışkanlıktan

1|0
    0|0
  • Yemek yediğim ortama,etrafdaki hatun durumuna,yemegin lezzetine,kiminle yemek yedigime baglı tamamen :)

1|0
    0|0
  • Tamamen Alışkanlık Meselesi Ben Çok Hızlı Çiğnerim Kalabalık Bir Sofrada En Çok Ben Yerim En Önce Ben Kalkarım :)

1|0
    0|0
  • Aliskanlik ...

1|0
    0|0
  • Hızlı yerim, grupca

1|0
    0|0
  • alışkanlık bence

1|0
    0|0
  • bence alışkanlık ama en güzel yemek yavaş yemektir bence

1|0
    0|0
  • alışkanlık kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ortama gore degisir.

Restaurantta partnerimin hizinda yerim. Normal pogaca borek falan yerken kendi kafama gore.

Partnerin hizinda yemek, gorgu kuralidir zaten. Ve bunun gibi bir cok sey...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Alışkanlık. İlk başta nasıl başladıysan öyle devam edersin. Yavaş çiğnediğine göre bir soru sormak istiyorum '' küçükken sana yemek yedirmekte zorlanır mıydılar ''

1|0
    0|0
  • kesinlikle alışkanlık :) hızlı yaşıyorsun demekki :)

1|0
    0|0
  • bende ikiside geçerli... acelem varsa 30 lokmayı bir kerede çiğnerim.

karadenizliyim hızlı yemek, konuşmak,yürümek,düşünmek,çalışmak... bizden sorulur...

1|0
    0|0
  • Alışkanlık tabii ki. Ama alışkanlığın oluşmasında kültürde etki ediyor :) Ben hızlı yerim.

1|0
    0|0
  • Biz ailecek hizli yiyoruz

1|0
    0|0
  • Alışkanlık bence. Ben ne çok yavaş ne çok hızlı yiyorum ama genelde dikkat ediyorum erkekler hapır hupur yiyolar çok komik :D

1|0
    0|0
  • bende cok yavas yerim iyice tadini cikaririm :) masada herkes yemis oluyor ben tek kaliyorum

1|0
    0|0
  • İkisi de degil ruh hali.. Gerginsen sinirliysen hizli hizli ama mesela asikken yavas yavas aheste aheste yersin...

1|0
    0|0
  • Yavas yemeyı severım alıskanlıkda olabılır ama sindire sindire tadına vararak daha guzel :)

1|0
    0|0
  • Fena ya sanki kovalıyorlar gibi ortamı da hiç farketmiyor valla hiç sevmediğim bir huy hatta bazen düsünüorum acaba insanlar hakkımda diyomudur görmemiş hemen nasıl bitirdi filan :D

1|0
    0|0
  • Ailede en hızlı yiyen kişi benimdir herhalde. Menüde balık yoksa masada 15 dakikadan fazla kalmayı sevmem.

1|0
    0|0
  • ablam 1 tabağı 2 dk süpürür ben 1,5 saatte yiyorum.artık birimizin alışkanlığı diğerinin kültürsüzlüğü oluyor.

1|0
    0|1
  • Çok yavaş yiyorum :/

1|0
    0|0
  • hızlı yerim, aşırı yavaş yiyen insanlarla yemek yemek cinnet bir olay...

1|0
    0|0
  • Alışkanlık.

1|0
    0|0
  • Kültürle alakası ne kiii ? Çok açsam hızlı yerim bu yani.

1|0
    0|0
  • Is yetiştirme icin yaptığım ama hoslanmadigim bir durum , alışkanlık olarak kaldi.feci hızlı yerim.

1|0
    0|0
  • normal yerim

1|0
    0|0
  • Aliskanlik

0|0
    0|0
  • Alışkanlık bana göre.

0|0
    0|0
  • Canım yemek yemek istemeyince ağzımda sakız gibi dönderip dururum.

Çok açsam çiğnemeden yutarım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...