Kardeş ülke Güney Kore :D

Evet , ben Güney Kore'nin dizisini ,insanını, giyimlerini, tarihi, azmini hayranım.Benim gibi G.Korefanı olanlar var mı ? ya da G.Kore hakkında ne düşünüyorsunuz.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• senin güneykore fanın varsa bizimde türkiye aspiratörümüz var :D

0|0
    0|0
  • Yakınız ben de hongkong ve japonlara sempatigim

ne tatlı kızları var .

0|0
    0|0
  • ben bu yeni nesli çözemiyorum

iphone mu kafa yapıyor nedir

kore fanı ne la

0|0
    0|0
  • Sevmem mi ya bayılıyorum güney koreye çok seviyorum onlarda bizleri çok seviyorlar türkiyede yaşayan bir çok koreli gördüm konuştum

kore dizileri vb şeyler çok güzel

avrupa ve amerikan sempatizanlıgından daha güzel asya ülkelerini sevmek bence.

1|0
    0|0
  • Bi dil bilsem ordan biriyle evlenicem de dil yok :D

0|0
    0|0
  • Belli başlı öne çıkan dizilerini izliyorum. Kaliteli olmasının yanında max. 16-20 bölüm olmaları da cazip hale getiriyor. Uzatıp türk dizileri gibi baymıyolar.

0|0
    0|0
  • Takip etmişliğim yokta kore dizilerini bir izleyen bir daha bırakamaz diyorlar zeka gösterisi yapıyormuş adamlar böyle sonunu tahmin edemememe felan

0|0
    0|0
    • Evet harika diziler yapıyorlar bir diziyi başladınız mı bitirmeden kalkamıyorsunuz resmen

• çok izlenince trtde çeviri yaptı tabi :)) hıı evet o da var

• İnternet cafe gibi yerde doğuranlar felan diyorlardı da doğruluğundan şüphe edilir tabi :) :)

• Naruto izlermıydın :D

0|0
    0|0
  • Ben doğma büyüme güney koreliyim gözlerimde aynı onlar gibi gerçekten. Koreliyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eskiden pek boyle sey yoktu moda gibi olmus ya :)) ben sevmem ,hepsi benziyo o yuzden filmin tadi kalmiyo :D

0|0
    0|0
    • :D Eskiden bende birbirlerine benzetirdim*hiç de benzemiyorlarmış dizileri izledikçe tanıyorum

• adamlar kendilerini dünyaya tanıtmayı biliyor. araştırınız misyonerlik faaliyetleri

0|0
    0|0
  • bende Güney Kore hayranıyım içlerindeki saygı unsuru olsun milliyetçilikleri olsun çok farklılar ve tabi dizilerini de çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Kuzenlerim ah ah gecelere kadar izliyorlar :)

0|0
    0|0
  • bende bir başlayayım diyordum canım ya önerebilir msin birkaç dizi? ve nereden izlediğini söylersende çok mutlu olurum

0|0
    0|0
    • Tabiki asyafanatiklerinden izleyebilirsin ve başlangıç olarak 'To the beautiful you' çok güzel olur :) ve dream high,boys over flowersde çok harika :)

• :) Rica ederim bence izlemelisin hem tatilken süper 2 güne bitirirsin :D

• başladım canım başladım :D dün gece 4 bölüm izledim gerçekten çok hoşmuş şmdi devam edicem

• anyongg unnii :D

aynen bende g. kore fanıyım :))

fanlar olduğu kadar antileride var :D

0|0
    0|0
    • Anyeong :D

oo ne güzel :))

evet,hepsi kıskanç :D

• aynen canım ama ona müstahak beter olsun aklıma geldikce sinirleniorum :D

• ben onlara bayılıyorum bir millet bu kadar mı sıcakkanlı saygılı tatlı olur ya çok sempatikler en büyük hayalim üniyi kazanmak sonra da güney koreye gitmek o derece hayranım :)

0|0
    0|0
  • ben japonja hayraniyim ^ ^ .japonlari,yemeklerini kisacasi japon kulturunu ve ona ait her seyi seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...