Vejetaryen arkadaşlara...

sanırım türkiye de pek sevilmiyolar. neden et yememeyi seçtiniz arkadaşlar? ne gibi zorlukları var?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevilmez demeyelim de biz yiyiyoruz diye eleştiri yapmaları onlara olan tepkiyi çoğaltıyor .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• çayı şekersiz içmek gibi olsa gerek

0|0
    0|0
  • Öyle birsey yok neden sevilmesinler genelde yadırganıyorlar ve sasırılıyorlar ama vejetaryanlık kavramınıda bir cok kisi yanlıs bilir ve kendine vejetaryan der genelide kokusu hosuma gitmiyor ondan yemiyorum midem almıyor ondan yemiyorum tadı güzel değil ondan yemiyorum sadece kırmızı eti yiyemiyorum beyazın gideri var buna vejetaryanlık denmiyor a...q gidinde türklerin kullanımı dısında avrupada kimlere dendigini ögrenin diyesim geldi ya la :))

0|0
    0|0
  • Vejetaryen olmak etik bir duruştur. Eti sevmeyip yemeyenler sadece "et yemez" olurlar. Vejetaryenlik hayvan sömürüsüne karşı çıkıp bütün insan ve hayvaların iyi koşullar yaşaması gerektiğini savunmaktır. Eskiden siyah ırkın köleliğinee karşı duran insanlar nasılsa vejetaryen ve veganlarda günümüz dünyasında hayvanların köleliğine karşı dururlar. Bunun içinde et yememenin yanında hayvan deneylerine karşı olmak, deri ve kürk kullanmamak da vardır.

0|0
    0|0
  • Hadi et yemeğini sevmezler anlarımda.

Dönere nasıl hayır diyorlar hayret :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...