Türkçe paragraftan ful çekmek istiyorum ve bunun için düşüncemi geliştirebilecek bir roman önerebilirmisiniz

malum ygs ye hazırlanıyorum ve Türkçeden paragraf sorularından ful çekmek istiyorum bunun içinde düşüncemin gelişmesi lazım onun için sizden düşüncemi geliştirebilecek bir roman tavsiyesi istiyorum veya bazı yöntemler istiyorum ne yapmam lazım ki bu Türkçenin paragrafından ful çekeyim

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• roman boş vaktinde evet oku ama bol soru çözmen gerek.Ben bol bol paragraf sorusu çözerdim değişik yayınlardan ve 45 sorudan 44 yapmıstım bir soru ise boştu

0|0
    0|0
    • ov süper bende öyle yapmak istiyorum ama konstrasyonum bozuluyor kafam başka yerlere gidiyor paragrafın sonuna geldiğimde hiçbirşey anlamamış oluyorum.

• teşekkür ederim:) umarım paragraf soruları sana çerez gibi gelir full yaparsın

• inşallah sağol ben teşekkür ederim yorum yaptığın için :)

Kızlar Ne Diyor 3

• romanla olmaz o iş bolca paagraf sorusu çöz günlük olarak

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar ı oku anlamak için baya uğraşırsın ya da Budala yı okuyabilirsin bittiğinde ben eee noldu şimdi demiştim

0|0
    0|0
    • ya bunları okuduktan sonra baya bir ilerleme olacak mı yani bende sende bir gelişme olmuşmuydu

• ben sınav için okumadım hep okuyorum zaten ben türkçe ye hiç çalışmadan girdim sınava 32 netim vardı

• roman okumak yerine bol paragraf sorusu çöz.ösymnin tüm sınavlarındakileri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...