Hangi çizgi film kahramanı olmak isterdiniz?

Hangi çizgi film kahramanı olmak isterdiniz?ve neden o olmak isterdiniz? Eğer sevgiliniz varsa sevgiliniz sizin gözünüzde hangi çizgi film kahramanına en çok uyuyor?

Güncellemeler:
arkadaşlar nedenlerinizi de yazarsanız sevinirim

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Charlie Brown vardı eskiden. Snoopy çizgifilminde. Ben kendimi onla çok özdeşleştirim mesela...

"Coyote" de olmak isterdim. Aslında şu an masamın üzerindeki sayısız devre ve elektronik parça ile ACME sanaiyini tek başıma kalkındırabilirim diye düşünüyorum. Aynı onun gibi bazı şeyler şipariş edip böyle kendi çapımda icatlar yapıyorum. Ama "RoadRunner"ı yakalamak için değil. Keyiften :)

"Yosemite Sam" vardır. Yere ateş edip havalanabilen, uzun bıyıklı, kızıl bir çizgi film kahramanıdır. Hem bugs bunny'i de gebertirdim. Şahsen bunny'i hiç sevmem. Tavşan kızartmaya bayılırım. (Hiç yemedim de bugs bunny'i görünce çok sevesim geliyor o yemeği)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pembe Panter veya hani bip bip diye ses çıkarıp vınnn diye koşan kuşumsu bişey vardı ya ondanda olabilir:)

1|0
    0|0
  • Cédric olmak isterdim. Keşke bende 8 yaşında olsam ve Chen gibi bir aşık olacak birini bulabilsem. :( ühüüüüüü

2|0
    0|0
  • power rangers olmayı çok istiyodum eskiden özellikle beyaz rangers :)

0|0
    0|0
  • pikachu.. pika pika..:))))

0|0
    0|0
  • pokemon dünyası olsunda, ash olur. iyi olur, ben öyle gamsız öyle renkli dünya görmedim

0|0
    0|0
  • Tazmanya canavarı... Durdurulamaz, kendi zevkine düşkün, eğlenceli :)

-Bi de o kedi olmasa...

0|0
    0|0
  • Fred Flintstone

0|0
    0|0
  • Ninja Kaplumbağalar daki Michelangelo karakteri

0|0
    0|0
  • Garfield isterdim kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hugo :D

0|0
    0|0
  • spiderman :) battman de olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hmmm...

Şeker Kız Candy

Çevresinde bir sürü yakışıklı çocuk vardı :)

Daha o yaşta öpüşmüştü...

Anthony öldüğü halde onu unutabilmiş ve yeni bir aşka yelken açabilecek cesarete sahipti (gerçek hayatta bu çok zor)

Elbiseleri çok güzeldi :)

1|0
    0|0
  • Kiki olmak istediğime karar verdim geçen günlerde: link

linki de burada öğrenmiştim.

0|0
    0|0
  • Mr. Whiskers.

Ed gibi dostumda olurdu hem.

1|0
    0|0
  • Ay savaşcısı olmak isterdim. .) güçlü karakter dünyayı falan kurtarıyodu, bide güzeldi ya ondan heralde. .)

0|0
    0|0
  • ben tom olmak isterdmm :) nedni ise hep ugraşıcak birşeyim olur jerry

1|0
    1|0
  • Spider Man

0|1
    0|0
  • hentai:))

0|0
    1|0
  • Bugs Bunny onun aklı fikri. :)

0|0
    0|0
  • bugs bunny :) cunku cok sevimliii :)

0|0
    0|0
  • azula. aslında çizgi film değil anime karakteri ama olsun, seviyorum o manyağı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...