Barda filmini izlediniz mi?

yüzeysel olarak bakılacak olursa 3-5 psikopatın eğlenmeye gelen birkaç genci kendi hayvani emellerine alet ettiğini görürüz. ama biraz daha derine inerseniz o hayvani düşüncelerin oluşumunu toplumun sağladığını görebilirsiniz. selimin-nejat işler- söylediği sözler çoğu şeyi açıklıyor zaten: ben bu bara erken saatte gelsem o kapıdaki lavuk tipimi beğenmez almaz, konuşmamı beğenmez almaz, hareketlerimi beğenmez almaz. hadi girdik diyelim içerdekiler dik dik bana bakacaklar ''nerden çıktı bu hayvan ne güzel dalgamıza bakıyorduk ya'' diye söylenecekler.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• O filmin konusu gerçek. Yani gerçek bir konudan esinlenerek çekildi. Ankara'nın göbeğinde bir apartmana gelip evde kalan gençleri işkenceye tabi tutmuşlardı. Yanlış hatırlamıyorsam olay 98-99 yıllarında geçiyordu. Yani olay çok farklı başkasının konutuna izinsiz girme mevcut, bara almış almamış olayı değil. Ona bakarsanız zaten bugün bara alınan kişiler korumaların insiyatifinde. Bir sürü ünlü erkek sanatçı/oyuncu var bara alınmayan ve haber konusu olan. Etkileyici bir filmdi. Nejat İşler'e de büyük geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. İyi oyunculuk sergilemişti filmde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Insan hayvan olmayi seviyorsa tabiki dışlanır herkes kendi karakterini kendi belirler hayvan gibi davranıp sonra bana söyle davranirlar demek saçma insan ol insan muamelesi gör o filmi izleyip onlara hak vermek gerçekten içler acısı

0|1
    0|0
  • of psikolejim fena bozulmuştu gece uyuyamamıştım kadını nasıl jiletledi ya

0|0
    0|0
  • böyle filmlere karşıyım piskopatlara ilham kaynağı oluyor

0|0
    0|0
  • izledım guzel bı fılm bı an benım de basıma gelır dıye dusundum. mantık hatalarını falan dusunmeden anafıkrı uzerınden. sonra dedımkı bısı olmaz :D gereksız bı fılm suanda ne yazdıgımı ben de bılmıyorum

0|0
    0|0
    • hımm ılgınc bılmıyordum bunu, ben de fılmı basıma gelebılır olasılıgı ıle ızlemıstım. bu bıgı ıcın tesekkur ederım

• 3 kere izledim.

0|0
    0|0
  • eeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ee yani?

0|0
    0|0
  • Her ay bir kere kesin izlerim.

0|0
    0|0
  • Hacuu durmadan neden aynı soruyu soruyorsun?

0|0
    0|0
  • İzlemedim kardeşim.

0|0
    0|0
  • İzledim. Tek cümleyle açıklayacak olursam resmen hayatımdan bir bölümü çaldı. Çok gereksiz ve iğrenç bir film.

0|0
    0|0
Yükleniyor...