Sizce Tarkan mı yoksa Murat Boz mu daha yakışıklı ?

İlk baş kendi fikrimi söyleyeyim bence Tarkan çünkü bir erkek yaşı- yakışıklılık oranı ne kadar yüksekse o kadar yakışıklıdır.Tam anlatamıyorum ama şöyle örnek vereyim.Tarkan 40 yaşında ama 20-25 gösteriyor.Acaba Murat boz da 40 yaşına gelince bu kadar yakışık lı olur mu ? 2 side yakışıklı ama benim sorduğum hangisi daha kaliteli yakışıklı ? uzun ömürlü olan sizce hangisi ? :D

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence TARKAN daha yakiiskli, cekici, genc görunumlu... Ses rengi, sarkilari, muzigi, tutumu da hep kalite, yillardir hep ust siralarda. Acaba gunun parlayan yildizlari nekadar uzun sure parlamaya devam edecekler, ama Tarkan kendini asmis, kanitlamis bir isim:) <3

2|1
    0|1
    • Doğru söylüyorsun adam yaşlandıkça yakışıklılaşıyor iyice.Aşırı yakışıklı olup da kıskanmadığım tek erkek diyebilirim.Acayip sevecen konserinde sarılmıştım Antalya'da :D

• :D bak bak bakkkkk konserede gitmis, Tarkan�a da sarilmiss, hava da atarmis:)))

Aslinda her sanatci yapabileceginin en iyisini yapiyordur eminim ama insanlara davranis sekilleri cok önemli, sevecen olanlar daha cok seviliyorlar. Gul icin teseukkurler<3

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben Tarkanı fiziksel olarak çekici bulmuyorum.Murat Bozunda çok güzel olmadığını ama karizmatik ve gözlerini güzel buluyorum.Onun haricinde bu adamların ikiside bana bakmaz :).Boş boşuna boş hayallere kapilyalım.Allah sahiplerine bağışlasın :).

0|0
    1|0
  • Tarkan elbette. Adamda ışık var.

0|1
    1|0
    • Bence de.Dünya starı Murat boz bile diyor."Eliz hanım tarkan konserinde Tarkan Türkiye'nin en iyisi demiş" sözüne karşılık Murat Boz da ben onun kimi beğendiğine karışamam ama öyle demişse haklıdır çünkü Tarkan Türkiye'nin herzaman bir numarasıdır demişti.

• Murat boz dünya starı değil.Araya nokta koyacaktım koymamışım :D

• ahahah link ama tabikide TARKAN :D

0|0
    1|0
  • Tarkan gibisi mi var

0|1
    1|0
  • murat boz kesinlikle adam manken gibi boy pos endam yerinde o tarkan yakışıklı diyenler tarkanın murat bozun yanına bir dursun bakalım nadıl görünüyorlar tarkan 1.70 murat boz 1.87 yani ytarkanın nasıl görünür artık sizdüşünün bastı bacak tarka muhahaha devedede boy var meselesine gelince insanı ekranda yakışıklı gösteren boydur bunu sakın unutmayın ve boşa kürek çekmeyin

0|0
    0|0
  • Tarkan her bakımdan 10 gömlek ustun

0|0
    0|0
  • Aman bızene sankı benmde yakışıklı,dıcm.

0|0
    1|1
    • Bişey senin olana kadar yakışıklı/değil demiyorsan herkesin senin için bir şansı var demektir.İlk defa nefes alsın yeter diyen bir kız görüyorum.

• Tarkan la ya da murat bozla ilgileniyorum demedim.Sadece sizin hangisi daha yakışıklı olduğunu düşündüğünüzü merak ettim.Belki kendimi tarkan'a veya murat boz'a benzeticem ? Hadise ya da başka bir bayan şarkıcıyı sorup ne yapıcam ? hadise'ye mi benzeticem kendimi ?.Korkunç bir film'deki el bombası / magnum / keleş / muz seçeneklerinden muzu seçen sarışın sensin galiba.

• sen nıe bu kadar asebılestn kı donkısot..kendıne murata boza benzetckmıs .sen kım murat boz kım sen once kızlarla konusmayı ogren kıro .ısstegn kadar yakısklı olmaya calıs adam olmdktan sonra esege altn semer wur esek yıne esek.

• Valla yakışıklı diyosan murat boz abicim.

0|0
    1|1
  • Burak özçivit :D :D

0|0
    1|1
  • murat boozzzz

kaç gösterdiğini bırak, davranışları çok hoş hala çocuk ,hala sevimli, eğlenmesini biliyor adam

0|0
    1|1
  • Murat boz tabiki tarkan kısa boylu

0|0
    1|2
  • tarkan tabikide

0|0
    1|0
  • Açık ara MURAT BOZ

0|0
    1|1
  • Kiz gibi guzel erkekler hic tipim degil;) o yuzden her turlu Murat Boz diyorum;)

0|0
    1|1
  • Kenan imirzalıoğlu

0|0
    1|0
  • tabiki murat boz onu çok seviyorum <3

0|0
    1|1
  • Murat Boz tabiki <3 Uzun boylu, heybetli ve karizmatikk

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• sunuda göz önünde bulundur tarkan 160 165 hadi taş catlassın 170 oda taş catlasın int boylar yazıyor zaten ama murat boz 187 190 a yakın manken boyu yani dolasıyla fiziğide güzel

0|0
    1|0
  • Yanıma yaklaşamazlar..

0|0
    1|0
  • Kim yakışıklı bilmem ama Murat Boz fazla gevşek. Çok fazla görülüyor ekranda. Tarkan daha ağır ve daha kaliteli.

0|3
    1|0
Yükleniyor...