Yeni Keşfettiğiniz bir dizi var mı? (yabancı)

Yeni Keşfettiğiniz bir dizi var mı? (yabancı)

Malumunuz hergün bir dizi çikiyor.Az once dizimag' e girdim yep yeni diziler gördüm. Ama görmek yetmiyor bir diziye başlamak için.

herneyse var mıyeni keşfettiğiniz güzel bir yabancı dizi arkadaşlar?

Dipnot: Eski dizileri izledim hep. Şuanda da Walking dead arrow vs.vs. izlemekteyim hala

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Black Mirror. Totalde 6 bölüm hemencecik bitirirsin şiddetle tavsiye ediyorum. (Sonrasında da Fringe belki :) )

0|1
    0|0
    • Yok ya yabancı komedi dizileriyle aram yok pek. Fringe ilk bölümü izledim dün gece yarıda elektrikler kesildi:))ilginç bişey ama izlerim bir iki bölüm bakalım

• Komedi diil mirror ama :)

• pööff..aşağıda arkadaş wilfred komedi dizi i önermiş karıştırdım k.bakma :))

Kızlar Ne Diyor 2

• dexter

the walkıng dead

the wampıre diaries

teen wolf

bunlar begendıklerım hepsını ızledımşu ansupernatural ızlıyorum ıyı gıdıyor :)

0|0
    0|0
  • The shield

Oz

0|0
    0|0
    • Ya şu OZ ne abi merak ettim iyice bikaç kişi daha önerdi. teşekkürler

• Öyle miii ben hep büyücülükle alakalı bişey sanıyodum ya bu Oz'u :D hapishane deseydi yaa biri.. Pıyasada ızlemedıgım hapıshane fılmı kalmadı. buna da bı goz atalım o zaman:)) 1997 dizisiymiş ama hayırlısı

• Ovv, eskileri pek sevmem ama.. Hayirlisi :D

Erkekler Ne Diyor 6

• televizyon izlemiyorum 2007 den bu yana :) ne olacak bu asosyalliğim bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Wilfred tavsiye ederim şuan piyasadaki en saglam komedi dizisidir senaristleri ne içiyorsa kafaları uçmuş şekilde diziyede yansiyor 3.sezonu bitirdim tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Hayır yok şuanda

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Under The Dome.

0|0
    0|0
  • Oz Presion Break

0|0