Köye gitmek istemiyorum ama beni zorla köye götürüyorlar.

İzmir'de oturuyoruz memlekete yani G.Antep'e gideceğiz hemde şehirlerarası otobüsle!

zeki babam korkusu yüzünden uçakla gitmeyi reddetti ağlamak istiyorum ya

10 saat yol çekilir mi otobüste? gelsn mide bulantıları gelsin rahatsızlık ve uykusuzluk gelsin otobüste ağlayan çocuklar hadi yolu atlattık diyelim bir de oradan köye gidiyoruz 18 senedr köye nadir gittim nasıl bir yerdir ne yapar ederler hiçbir fikrim yok

bir keresinde gitmiştim orada duran teyzelerden biri seni oğluma alacağım demişti yaygarayı koparmıştım sonra tamam seni almam demişti . köy de yiyecek yemek de bulamıyorum Şu an kurban bayramında olduğumuz için sokaklar et ve kan kokacak her evde kavurma olacak arkadaşlar 9 gün aç kaldım ben.

Bol bol kitap ve dergi stoğu yaptım MP3 çalarıma şarkılarımı yükledim

tek çocuk olduğum için oralarda ne yapacağımı hiç bilmiyorum bir de okuldan 3 gün izin aldık yol uzar diye, millet ne güzel okulunda ders işlerken ben köyde olacağım

köyü aşağılamıyorum ama 10 saat yol ve yalnızlık da çekilecek gibi değil

ne yapmalıyım? şimdiden sıkıntı bastı

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Gaziantepin köyleri sıkıcıdır da şehirde olsaydın yapacak çok şey bulurdun .

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• hem de sehirler arası otobüsle ne demek ya hayır şehir içi dolmuşla mı gidilecek hem genelde insanlar uçak yerine otobüse biniyor ayrıca köydekiler de yamyam değil ya seni yiyecekler bu nasıl bir ergenliktir git köyüne de biraz insanları tanı bu kadar mı yabancısın kendi kültürüne

ağır liseli detected

1|0
    0|0
  • o 10 saat çok kötü bişey ben 12 saat çektim felaket kötü bir durum sakın gitme. sen git gel zaten ilk gün ewden çıkamassın yorgunluktan. geçmiş olsun şimdiden :)):)):):):)

0|0
    0|0
  • Sen kendini şartlandirmişsin kötü geçecegine dair ne desek boş ama köylü milletin de efensidir bunu da unutmamak lazim.

0|0
    0|0
  • değişiklik olur işte madem gdecektınız cumadan gtseydınız zaten tatılın yarısı bttı o kadar saat yol değmz bnce

0|0
    0|0
  • Uçak yok diye ben de evdeym bu sne:) Karayolu 13 saat sürüyo :D

0|0
    0|1
  • Neden bütün kız lar et yemiyorya ama KTC yersiniz eti ama onlar et değilmi ?Yok sa odunmu ?

0|0
    0|0
  • biraz sıcakkanlı olmayı denersen zevk alırsın

0|0
    0|0
  • baba bu saygı duyucaksın köyüne gitmelisin her ne olursa olsun kardeşim.

0|0
    0|0
  • nıye koye gıtmek ıstemıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kaç gel bana sen

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydın kalırdın evde şu durumda sistem acımasız ahhh canım :(

0|0
    0|0
  • ben gitmiyorum zorla da götürmüyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 10 saat değil 13 saat ve kendine göre yemekler yaparsın bişey demezler kitap dergi müzik iyi akıl etmişsin :)

0|0
    0|0
  • ya izmirde akrabalardan birinde kalsan nolcakki

0|0
    0|0
  • bende gitmek istemiyorum sen ne yapıcaksın ben 10 gün sonra gidicem ama gitmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • dedikodunun alla var orda sıkılınır mı hiç :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...