Açıktan okumak iyi birşey mi

Sizce açıktan üniversite okumak iyi mi yani okanabilir mi . Sizce yapabilir miyim ? Derslere girmeden kendin calışarak yapabilir misin ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• devlet kadrosuna girmek ıstıyorsan acıktan okumak en karlısı

0|0
    0|0
  • Hiç okumamaktan iyidir elbet. Derslere girmeden kendi çalışmalarından da yapılır.

0|0
    0|0
  • kendin evde çalışarak da yapabilirsin tabi ama hani ingilizce öğretmenliği hariç açıktan işletme iktisat falan okucan hani okucan da nolcak ben çok kişi tanıyorum açıktan bitirimiş asgari ücretin üstünde maaş alana rastlamadım bir çoğu da garsonluk falan yapıyor benden söylemesi

0|0
    0|0
    • Offf . Bilgiayar mühendisliği düşünüyorum okumak. Atama olmuyo mu .s

• o konular hakkında bir bilgim yok

• hmm teşekkürler

• Ben dışarıdan okuyorum lisedeyim ama üniversite zor olacağından dışarıdan okumak yerine gitmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Liseyi Ticaret meslek lisesinde okuyorum. Bilişim bölümü . Bundan dolayıda Bilgisayar bölümü yine okuyup ünide snra bil ögretmeni olmak istiyorum

• Evet haklsıısn

• Evet haklısın .

• Kesinlikle yapabilirsin. Ben universitedeyken derslerin hic brini takip etmedim evde calisirdim.

0|0
    0|0
    • İnşallah. Bilgisayar mühendisliği düşünüyorm inş yapabilicem

• açıktan okumak kendini kendini kandırmak ve zaman kaybından başka bir şey değildir adam akıllı bir yılı ders çalışarak geçir güzel bölüm kazan öyle açık öğretimle falan olcak şeyler değil boş hayal hepsi

0|0
    0|0
  • Çok saçma.Bende okuyorum işletme ama bir türlü geçemiyoz.Ders çalışılmıyor evde.Derslere girmek lazım.

0|0
    0|0
    • Ben hem dısardan okuyup hemde bir işte çalışmak istiyorum .

• İnşALLAH başarırsın.

• inş

• Okuldan öğrenmek iyidir dersane felan ama tek başına biraz zor

1|0
    0|0
  • 10 numara bir seçim.ciddiyim

0|0
    0|0
  • birşeyler bitirdikten sonra birşeyler olabileceksen oku yaratan rabbinin adıyla oku falan dermişim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okuyabilirsin.

0|2
    0|0
  • bence oku 5ci yılımdayım ve son yılım bitmek bilmiyor burda masraflar gerçi %70 burslu okuyorum ama % 30 lık kısmı bana zarar ondan kiralar faturlaralar yemekler offf evinde oku miss odan herşeye değer ya

0|0
    0|1
  • herkesin yapabileceği birşey değil.ben örgün okuyorum açıktan yapabileceğimi hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • kendin çalışarak daha iyisini yapmak mümkün

0|0
    0|0
  • örgün öğretimde bir bölüm okuyorum sınavsız açık öğretimde de 2. bölümüm var. 2 üniyi bir arada idare edebiliyorum yani istedikten sonra herşey olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...