Doğan Cüceoğlu İnsan İnsana

Bu kitabı okuyan var mı?Özgüven ile ilgili problemlerim var bana bu kitabı önerdiler okuyayım mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel gelişim kitaplarında almasını bilirsen insana çok şey kazandırır. Kişisel gelişim kitapları roman okunur gibi okunmaz. Elinde kalem olacak önemli yerlerin altını çiziceksın not alıcaksın ve en önemlisi mümkünse hemen ilk fırsatta hayatına uygulayacaksın.Mesela insanlarla konuşurken beden dilinize dikkat edin kollarınızı bağlamayın iletişimi kapatır diyorsa sen bundan sonra o hareketine dikkat edicek ve alışkanlık haline getireceksin. Yeniden insan insana k,tabını okudum ve çok faydasını gördüm o kitabın önemli yerleri için özel not defterşm bile var ara ara bakarım. Kesinlikle tavsiye ederim.Önemli yerlerin altını çiz ve uygula sistem bu;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zaman kaybı

0|1
    0|0
  • bir zamanlar okurdum doğan cüceloğlu

0|0
    0|0
  • 50 tane kişisel gelişim kitabı okudum hiç işe yaramadı aksine daha beter yaptı. Çünkü okuduklarını kanıksiyorsun, az bir çaban varsa onu da öldürüyor. Doğan Cüceloğlu'nun kendine faydası yok. Tamamen pazarlama başarısı ile şu an o konumda. Yani bu tip kitapların nasıl yazıldığını biliyor, duymak istediklerini sana okutur ama eyleme geçirmez. İş yine sana kalır.

İlla gaza gelmek istiyorsan başarılı insanların hayatlarını oku ufkun açılsın yoksa kişiliğini değiştirmeyi vaat eden kitaplar fıss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet okuduk ders kitabı olarak almıştık iletişim diye bir dersin kitabı olarak aldıkda bence böyle şeyleri kitaptan öğrenemessin bir uzman yardımı alman daha iyi bence

1|1
    0|0
Yükleniyor...