Söke'yi bilen var mı?

nerelisin diye sorulduğunda aydın-söke yerine sadece söke diyorum. acaba bu sitede sökeyi bilen var mı?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• İzmirliyim. Bu nedenle bilirim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• evet biliyorum daha 1 hafta önce ordan İzmir arabasına bindim :)

2|0
    0|0
  • sökeyi az çok bilirm.didimde 2 yıl yaşamıştım.zaman zaman turist gruplarını söke pazarına götürürdük.

2|0
    0|0
  • ben bliyorum ama sen aydınlıyım desen daha doğru olur .sonra neresinden derlerse sökeliyim desen daha mantıklı gibi :):)

1|0
    0|0
  • Bazı büyük ilçeli olanlar,il merkezlerini söylemezler.Kuşadası-Didim-Milas arasındadır Söke.Ege'yi özledim. :-)

2|0
    0|0
  • biliyorum öyle aykırı kişiliğiniz var , çok yakın arkadaşlarım var Söke' de, onlardan biliyorum:)

1|0
    0|0
  • Artık biliyorum.

:DD

2|0
    0|0
  • bilmez miyiz egenin incilerinden birini

1|0
    0|0
  • Birkere icinden gectim .ama ulkemin her yerini gitmesemde bilirim tabii herkez gibi aniden oyle bir cevapla karsilasinca hatirlamayabiliyorsun.

1|0
    0|0
  • vay toprağım bende sökeliyim :)

2|0
    0|0
  • ben :) kuşadası didimide bilirim bende konya EREĞLİLİYİM ama sadeced ereğlilyim derim bende:D

1|0
    0|0
  • Evet biliyorum daha 3-4 ay önce ordaydım ...

1|0
    0|0
  • o sadece oflu lara ait lutfen ozentilik yapmayalim :) millet sokeyi nerden bilsin ben bile ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • evet ben hayırdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biliyorum tabii de sen bana Söke'liyim dediğinde muhtemel ben Aydın Söke mi derim başka Söke var gibi

1|0
    0|0
  • Biliyorum tabi Ada'ya gidişi güzel bir tek.

2|0
    0|0
  • Evet gelmiştim.

2|0
    0|0
  • biliyorum arkadaşım var

2|0
    0|0
  • egeliler bilir tabi ki

2|0
    0|0
  • Söke Aydın :)