Osmanlı devletinde en sevdiğiniz padişah kimdir?

osmanlı devletinde en sevdiğiniz padişah kimdir?

benimki : Yavuz Sultan Selim

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Sultan Mehmet

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• osman bey devleti var eden temellerini atan

0|1
    0|1
  • I. Osman ;)

0|1
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmet :) Ayrı bir Atadır benim için

0|0
    0|0
  • Fatih sultan mehmey

0|0
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmed ve Yavuz Sultan Selim.

Ruhları şad olsun.

0|2
    0|2
  • Fatih Sultan Mehmed ve Yavuz Sultan Selim.

0|0
    0|0
  • sultaan sülüman

0|0
    0|0
    • dalga geçmemeni tavsiye ederim!...o lanet diziye göre hareket etmeyin..

• Osmanlı döneminde en sevdiğim insanlar ; Şeyh BEDREDDİN.Ve Pir Sultan ABDAL..

1|3
    0|4
    • Ayrıca Celali istancılarının her biri, Köroğlu, Aşık Dertli, Kaygusuz Abdal ve niceleri...

• tipe bak!alevi olmanız padişahlardan nefret etmeniz anlamına gelmez...yediğiniz kaba sı.çmayın!

• Ne alaka arkadaşım ? Sanane herkesi sevmek zorunda mıyım ?

• muhteşem yüzyıl yokken süleyman'dı

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 15

• istanbulun hatrına fatih sultan mehmet diyorum.gerisinden hazzetmem

0|1
    0|0
  • Hiçbirini görmediğim için yalandan şunu seviyorum demek doğru olmaz. ama sempatik gelen bir padişah olarak genç osman diyelim :D Cumhuriyet tarihi neticesinde K.Atatürk Hayranıyım.

0|1
    0|1
    • amk adam padişah demiş!sen gidp K ATATÜRK DİYOSUN...DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN VUR BELİNE KAZMAYI

• Cümlemi tam okusana sevgili kardeşim. Cumhuriyet tarihi neticesinde diye belirttim, padişah demedim. Padişah olarak Genç Osman'ı belirttim.

• Hz. muhammet sallallahu aleyhi vesellem in bir hadisinden ötürü Fatih Sultan MEHMET ( istanbulu fetheden komutan ne güzel komutandır onun askeri ne güzel askerdir demiştir)

0|0
    0|0
  • Fransa'yı doğrudan sömürge,İngiltere ile Hollanda'yı uydu devlet haline getiren.Tüm zamanların en iyi kanun koyucusu olarak,bugün ABD'deki Temsilciler Meclisinde büstü bulunan KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN.

0|1
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmet Han, Yavuz Sultan Selim Han, Osman Gazi, Yıldırım Bayazit, Abdülhamit Han ve Mehmet Vahdettin

0|0
    0|0
  • 2. Abdülhamid han

0|1
    0|0
  • vahidüddin.o da son padişah olduğu için ^^

1|2
    0|2
  • Tabiki kurucu Eruğrul OSMAN (Beyler Beyi)

0|1
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmet

0|1
    0|1
  • Yavuz Selim-2.Abdülhamit..

Köprüyüde yapıyoruz Yavuz Selim'in anısına Marmarayı da bitirdik Abdülhamit'in anısına..Ecdada geri dönüyoruz..

0|1
    2|3
    • Abdülhamit? 3 kişinin yan yana yürümesinin yasak olduğu, Müslümanlar'a futbol oynamanın bile yasaklandığı dönemden mi bahsediyoruz?

Marmaray Projesi ne zaman başlatıldı haberin var mı peki?

• Bana tarih çalış diyen birine kıçımla gülerim dostum krize sokma beni gene..3 kişinin yan yana yürümesini yasaklama konusuna hiç girmicem kargalar bile güler adama..

Marmaray projesi ne zaman başlatılmış anlat bakim bana engin bilgini konuştur bakalım?

• osmanlı'nın sön döneminde borçları ödemek, islam birliğini ve vatan bütünlüğünü korumak için çırpınan sultan, halife.

o tıpkı bir babanın çocuklarını korumak istediği gibi, islam dünyasını islam şemsiyesi altında tutmak istiyordu.

bir halife olarak biliyordu ki birlik bozulduğu ve islam dünyası ülkelere bölündüğü zaman, felaketlerin de ardı arkası kesilmeyecekti.

• HİÇBİRİNİ SEVEMEDİM

0|1
    0|2
  • Sadece Fatih Sultan Mehmet'in yaptığı işlere sempatim var.

0|1
    0|0
  • Yavuz Sultan Selim

0|0
    0|0
  • cennet mekan sultan abdülhamid han!1

0|0
    0|0
  • YAVUZ SULTAN SELİM

0|1
    2|3
Yükleniyor...