Animasyon filmlerinde ağlıyorum, ne yapmalıyım?

Genel olarak çok ağlayan biri değilim. romantik film görünce zırlamaya başlamam ama animasyon cocuk filmlerindeki üzücü sahnelere dayanamıyorum. sınıftan bir arkadaşım bunun çok seker olduğunu söyledi ama ben utanıyorum bu durumdan ne yapmalıyım?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Pepeye ağlıyorum arada bir.):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağlamanız utanılacak bir durum değil , demek ki animasyon filmleri duygularınıza daha çok hitap ediyor .

0|0
    0|0
  • Çizimlerdeki masumiyet seni daha çok etkiliyor anlaşılan.Animasyonlarda son zamanlarda hakkını veriyor izleyicilere.

0|0
    0|0
  • tsubaaa gol kaçırınca da ağlar mısın?

1|1
    0|0
  • ya sorun etme bnn gecen 3 kız kankam yukarı bak ı seyrederken 2 si aglıyordu kızsın duygusalsın soru yok :)

0|0
    0|0
  • Bu utanılacak birşey değil bence

1|0
    0|0
  • bende tom ve jerry de ağlıyorum.yeter o farenin şu kediden yıllardır çektiği

0|0
    0|0
  • bende üzülüyom o pokemonların haline mesela :,(

0|0
    0|0
  • müzikleri etkilidir genelde.

0|0
    0|0
  • voliiiiiiyi izlerken ağlamıştımk bende voliiii- ivaaaaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bunda utanacak ne var yahu, duygusal birisin demek ki. geçenlerde oyuncak hikayesi 3'ü ablam, ben, eniştem hep birlikte izledik, filmin sonunda üçümüz de ağlıyorduk:) yani bazen çizgi filmler de duygulara dokunabiliyor, utanacak bir şey yok bunda...

0|0
    0|0
  • bencede utanmana gerek yok, seninle aynı durumdayım bende. herşeye duygulanmak zorunda değilsin canım. :)

mesela ben herkesin hüngür hüngür ağladığı karede yaş dökmem hiç ama bazı komik kareler vardır, baba sevgisini falan gösterir; bu da beni duygulandıran şeydir sonuçta. insanlar "ne alaka?" diye baksada çekinmem yani :DD

0|0
    0|0
  • bende ağlarım bazen

0|0
    0|0
  • Şeker kız candy'de anthony ölünce ben de ağlamıştım:'((((

0|0
    0|0
  • bunu izle bi kere daha duygulan o zaman link

0|0
    0|0
  • belgesel izlerken ağlıyorum :(