En korkunç korku filmleri tavsiyeleri

Bildiğiniz güzel bir korku filmi var mı? çokk ama çoookk korkunçç olsun tuvalete bile gidemeyim o dereceee :D

1|1
11|57

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bu kötülüğü yapmayı asla istemezdim ama sen altına işemek istiyorsun ben ne yapayım :) bu filmi izleyince bir süre vc ye gidemezsin gitsen de yapamazsın :D:D '' 3 Harfliler '' yorumunu yazmayı da unutma. Gece izle ama.

0|0
    0|0
    • korku seansını izliyorum yarıdakaldı bugece onu bitireym snra onuda izlerim inş. :D

• erkeklerin korkacağı şeylerde var hayatta :D

• hmm oldu teşekkürleeerr :D

Erkekler Ne Diyor 56

• şu lins sana yardımcı olur umarım link

0|3
    0|0
  • Korku filmi mi ? Biri benimi çağırdı ? Korku filmleri üzerine master yapmış biri olarak eğer boş boş korkmak yerine konusuna hayran kalıcağın bir korku filmi istiyorsan Grave encounters ı izlemelisin 2 tane filmi var ilk filmden başlayıp izle. İlk film bittiğinde çok şaşırıcaksın ama daha fazla şaşırmak için 2. filmin bitmesini bekle.

0|0
    1|0
    • o kadar korkunç değil ya abartma ikincisi bence abartılmıştı biraz birincide bırakılmalıydı

• asıl mevzu 2. filmde anlaşılıyo bence gayet güzel bir film bununla başlasın severse ben ona daha güzellerini öneririm

• ajdar şahdamar

2|0
    0|0
  • Dabbe'yi izle kesmezse buluruz bir şeyler :D

0|0
    0|0
  • tuvalete gidemezsen altına edersin

1|1
    0|0
  • Sessiz Tepe

0|1
    0|0
  • Bu gece bayram gecesi sen en iyisi biraz dua et af dile Rabbinden...

2|0
    0|0
  • seç beğen al link

0|0
    0|0
  • Martyrs (2008)

dibin düşecek dipsiz kalacaksın..

0|0
    0|0
  • Counjuring tuvalete giderken yolda altına kaçırma garantisi veren filmlerden :D Rec 1 ve 2 birde mezarlık buluşmaları 1-2 favorilerim Mama filmide vakit geçirilebilir

0|0
    0|0
  • Kötü Ruh

Evil Dead

sessiz karanlık bir evde gecenin bir yarısı izlersen alayına gidecek bir film :)

0|0
    0|0
  • korkunç bir film serisi :ds

0|1
    0|0
  • Korku Seansı, çok başarılı

0|0
    0|0
  • Korkunç bir film 1, 2, 3 serileri :D

0|0
    1|0
  • + sı yok sınırsız her yaş için korkulu bir filmdir. link

0|1
    0|0
  • iyi şanlar chuck ;) bayağa bir korkucagını düşünüyorum bide bu var küçük sarışın ve büyük zenci buda korkutucu olabilir

1|0
    0|0
  • Yatağına mı yapmayı düşünüyosun? ya da oturduğun yere :D Her neyse , Dabbe - bir cin vakası derim ben. iyi seyirler :8

0|0
    0|0
  • Paranormal aktivite

0|1
    0|1
  • Korku filmini ya sinemada izleyeceksin. Veya ses sistemi olan loş bir salonda izlersen zevkli olabilir ve etkisi altında kalırsın. Bütün olay vurgu ve tonlamalarda bitiyor.

The Devil’s Backbone bak bir istersen.

0|0
    0|0
  • Chucky'nin Laneti - Curse Of Chucky bir bebek hiç bu kadar korkunç olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Hostel serisi

0|0
    0|0
  • Türk yapımlarını dene o zaman:)

0|0
    0|0
  • İzleyeceğin en korkunç film = link

Bunun dışında = Sessiz Tepe 1-2 , Garez 1 - 2 - 3

0|0
    0|0
  • Sinister izlemeni tavsiye etmem :D

0|1
    0|0
  • Hostel serisi fena değil gibiydi. Çok bilmem korku filmi. Yine de Hostel derim. germişti beni.

0|0
    0|0
  • Evil dead candır :D

0|0
    1|0
  • Üç harfliler marid. Hem gerçeğe yakın hemde korkulu. Yalnız laptop tan izliyorsan kulaklıklı izle ve ses sonuna kadar açık olsun , ya da ses sistemiyle ve ses yine normalin üstünde açık olsun.

0|0
    0|0
  • Korku Kapanı olabilir

0|0
    0|0
  • Ne tür şeylerden korkarsın zombie-hayalet-cin-seri katil

0|0
    0|0
  • 4. tür

30 gün gece

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 11

• link

link

link

link

link

bunlar iyi ama dediğin kadar korkar mısın bilmem ben sadece çok zevk almıştım izlerken iyi filmlerdi

0|0
    0|0
  • rec

conjuring

evil dead (2013)

the possession

insidious

0|0
    0|0
  • cevaplara bakıyorum da kimsede korku duyusu gelişmemiş ya :PP

0|0
    0|0
  • Korku Seansı

0|0
    0|0
  • 3 harfliler marid den korktuğum kadar ghiç bir filmden korkmadım bugüne kadar

0|0
    0|0
  • üç harfliler : marid

0|0
    0|0
  • Dunya savasi ama tek ve karanlikta izle :)

0|0
    0|0
  • tabi ben klasiği korku kapanı

0|0
    0|0
  • hiçbiride korkunç değil

0|0
    0|1
  • Bizim erkeklerin abaza olduğu o kadar fazla cevap vermelerinden belli. Güzel o kadar fazla cevap.

0|0
    0|0
  • elm sokağı serisi desem

0|0
    0|0
Yükleniyor...