Kendimi iyi hissetmemi sağlayacak kitap ya da film önerebilir misiniz?

Şimdi canımcımlarım. Az kırgınlık , çok yalnızlık. Herneyse. Böyle ne yapsam tat alamıyorum. Sürekli uykum var, moral desen oda yok.. Film mi izlesem kitap mı okusam ne yapsam bilemedim. Bana bir film veya kitap önerin. Deyin ki bunu oku/izle kendini daha iyi hissedeceksin. İçin ısınacak:) Lütfeeen, bekliyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • iyice içimi yakmaya çalışıyorsun ama sen yaa:)

• içimi kararttı benim bunlardqn uzaklaşmam lazım iyice bataklığa sürüklüyor insanı:D

• Bişey olmaz bende bu gece nedense bunalıma girdim galiba kendiimi kandırıyorm yalnızlık kuyusuna düşmüşüm sanki...

Erkekler Ne Diyor 7

• %100 düşünce gücünü oku. ( içinde allaha mühendis-ve benzeri tabir üzerinden şirk ifadaleri var o kısımlara geldiğinde şirk işlememek için allah dersin ) Zekan artacak, görüşlerin ve hedeflerin değişecek.Bendeki etkisi büyük oldu. O kitaptan sonra bilinçaltı dünyası kitaplarını oku.Ve sonrada hz edebalinin damadı osmangaziye söylediği nasihatı oku. Ve önüne bir hedef koy ve üzerine git.Şimdiden kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Depresyondasın sanırım bunu gidermen için biraz çıkıp gezip tozman lazım :)

0|0
    0|0
  • sanal sevgiliye ihtiyacın var. hatta kendine göveniyorsan gel bayram boyunca seni istanbulda gezdireyim. gülhane parkına gideriz. ama baş ürtüsü takman şartıyla.

0|0
    0|0
  • Altyazılı dizi izlermisin ?

0|0
    0|0
  • Malena'yı izle.

0|0
    0|0
  • Terkedildikçe kitap okusaydık herhalde okur yazar oranı birazcık olsun yükselirdi :)

0|0
    0|0
    • ben kitaplarda, filmlerde mutluluk arıyorm böyle zmanlarda. Kendi hayatım yeterince b.k oluyor çünkü:D

• Bu ara durduk yere OZ izlemeye başladım 1 sezon bitti hapishane dizisi ama pek alışılmış değil sürükleyici. Tabi bundan ziyade Mario Puzo'nun "Omerta"sını okumalısın ve yeni insanlar tanı tamamen sana benzemeyen farklı düşünen olursa daha iyi olur

• sideeffect i izlemiştim en son bir de heat, izlemek istersenn :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...