İyi bir gitar nasıl olmalıdır?

Arkadaşlar iyi bir gitar nasıl olmalıdır sizce.Yeni başlayacagım ve gitar alacagım daha alamadım bi türlü :).

Ve gitarlardan hiç anlamam ama biraz teorik bilgim var yani.

Klasik gitar alacagım ve alırken neye dikkat etmem gerekiyor?

Satıcıya gitarın gövdesi kenarları hangi agaç türünden yapıldı diye bi srou sorsam hangi cevabı alırım..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• tellerin notalara(giratın sap kısmı) yakın olmasına dikkat et, ne kadar yakın olursa o kadar iidir genelde kaliteli çıkar.sıfır gitarda ses oturmaz sese göre değerlendirme yapma hemen.biraz pahalısını al öğrendiğinde tekrar bi daha gitar arama rahat 5 10 sene götürür.

0|1
    0|0
    • evet dedigin şeyi tam olarak anladım gitarın telleri sol nota bastıgımız sap kısmına yani ne kadar yakın olursa o kadar güzel ses çıakr diyorsun ben sıfır gitar alacagım.

tsk.ler

• evt aynen bu şekilde

Kızlar Ne Diyor 4

• kullanışlı ve kaliteli

0|1
    0|0
  • Bunun için ciddi bir araştırma yapman şart.

0|1
    0|0
  • ben hiç modelden ağaçtan anlamam. tellerden adam gibi ses çıkıyosa o gitar alınır tabi fiyat arttıkça sesin kaliteside artıyo malesef.o yüzden yanında müzik kulağı olan birisini götür. ben öyle yaptım şükür gitar bülbül gibi şakıyo :D

0|1
    0|0
    • tsk.ler o zamn :) gitar çalan bi arkadaşım var elektro akustik çalıyo o anlar mı sence bence anlar yani gitarı da iyi çalıyor :)

• ben yalvar yaka hocamı götürmştm. sen iyi gitar çalıyo die önüne gelenle gitme aman diyim. sonra beni suçlarsın :D:D:

• yok be :) arkadaşım üni son sınıfta 2 yıl aynı yurtta kalmıştık o yüzden diyorum

• İyi bir gıtarın ıyı bır gıtarıstı olmalıdır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link boyle bısı olmalıdır kardes

0|1
    0|0
  • dostum 4 yıldır gitarla ilgileniyorum şunu söyleyim tabii ki bilene danış ama git bir dükkana adama aklına ne geliyorsa sor hepsine cevap verecektir markaya çok takılma tabii tutupta çokta uyduruk birşey alma internetten normal denebilecek gitarlara bak çok kasmana gerek yok zaten kendini geliştirdikçe gitarınıda değiştirceksin benim ilk gitarım hala kendinde :) git dükkana al eline gitarı ses çıkar yada bilen birine çaldır sesi hoşuna gittiyse al :)

0|1
    0|0
  • ağacı kurumuş gitar bulabilirsen direk al yani

0|1
    0|0
  • güzel olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...