Herhangi bir mağazada sizi en çok rahatsız eden şeyler nelerdir?

bir mağazada size "bir daha buraya gelmem" dedirten şeyler nelerdir?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Bişey denediğimde çok yakıştı sizin için dikilmiş, yok gözlerinizi ortaya çıkardı yok poponuzu güzel gösterdi belinize ince gösterdi gibi bıdı bıdı konuşmaları..Sus da bir bakiyim ben kendime.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• arkamda peynir kokusu alan fare gıbı dolasıyorlar ya uyuz oluyorum :/

0|0
    0|0
  • kesinlikle calisanlarin pesimizden dolanmalari.

birsey denedigimde kabinin önünde dikilip birseyler satmak cabasinda olmasi off sinir oluyorumm

0|0
    0|0
  • Begendigim kiyafette veya ayakkabida bedenimin bitmis olmasi :((((((((((((((((((((((((

0|0
    0|0
  • hangi cilgin bana zincir vuracakmis sasarim 1!

0|0
    1|0
  • beni kuyruk gibi takip eden satış elemanları

1|0
    0|0
  • çalışanların sürekli sülük gibi peşimde dolanması ve şunuda alın şuda çok yakışır şu indirimde bakın diye sürekli ürün kakalamaya çalışmaları

0|1
    0|0
    • aynen ama ben odense hep beşim de dolaşınca kendimi almaya mecbur gibi hissediyorum

• çalışanların takip etmesi

0|0
    0|0
  • Çalışanlar temkinli temkinli izliyor ya. İnsan kendini rahat hissedemiyor. Gelsin peşime takılsın daha iyi. Uzaktan sinsi sinsi izleyen çalışanlara ayar oluyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbir şey rahatsız etmez. işimi halleder, yardımcı olan arkadaşlara teşekkür eder çıkarım.

1|0
    0|0
  • dibimden ayrılmayan çalışanları.. bırak rahat rahat seçeyim istediğimi

0|0
    0|0
  • Çalışanların peşimizde dolaşıp rahat rahat bir şeyler baktırmamaları; hırsız muamelesi görüyorum gibi hissediyorum. Bir de, kişiye göre davranmaları. Tipe, kıyafete, kısacası dış görünüşe bakarak kişiden kişiye farklı davranmaları deli ediyor beni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben çağırmadan gelen satıcı

0|0
    0|0
  • peşinde dönüp durmaları çalışanların

0|0
    0|0
  • çalışanların insanın kçında dolaşması :D bizde mağazada çalışıyoz ama hoşgeldinizden başka çağırmadığı sürece hiç bişey yapmayız. vede sadece sorduklarını söyleriz

1|0
    0|0
  • Görevlinin peşimde dolanması dadd

0|0
    0|0
  • Kasada fiyat farklı çıkarsa ve de mal satmak için çok fazla uğraşan, sürekli sizi iknaya çalışan laf cambazı elemanlar varsa... Kendim tek başıma sakince gezip beğenmeyi severim, Teknosa Kiğılı farketmiyor

0|0
    0|0
  • en çok beni bu kadın erkek iç çamaşır i kutularının üzerindeki resimler rahatsız ediyor gözüm onlara kayıyor

0|0
    0|0
  • mağazaya parasız girmek

0|0
    0|0
    • almıyacak olsam da cebimde o mağazadan herhangi bir şeyi alacak kadar para olmalı yoksa tedirgin hissediyor insan zaten parasız dolaşmak direk rahatsız ediyor :D

• Kene gibi yapışan satış temsilcilerinden acayip rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • Aldığımı paso beğenmeleri beni sinir eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...