Çocukluğuna dair ne kaldı ki ?

Çocukken bayramları iple çekerdik :) şeker toplamak, topladığını saymak.. Şimdi ki çocukların eve gelmiyor, çocuk şekerleri artık evde kaldı alanı yok ...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Çocukken bir anım vardı.. 8,9 yaşlarındayken şeker toplamaya gitmiştik kız arkadaslarımla, bir eve gittik şeker için kadın resmen kovmuştu bizi kapıdan. Hiç çıkmaz aklımdan.. O yüzden ne olursa olsun çocuklara çok kıymet vermek lazım bayramlarda asla onları incitmemek lazım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• burdaki çocuk çocuk değil zulum ya :)) şekerliği uzatıyorum boş geri dönüyor bir tane al bırak arkadaş hepsi alınırımı ya neyse helal hoş olsun yine onlaraa :)

0|1
    0|0
  • cunku bundan 3sene once 3 cocuk kayboldu ve gecen sene bulundu canlı degıl cesetlerı boyle bı olayda kım cocugunu gonderır kı goz gore gore ölüme o yuzden artık bayramlar boyle

0|1
    0|0
  • Açıkcası insanlara pek güvenmediğim.için pek yollamıyorum.kardeşimi bir bizim.apartmanı dolaşır cogu zaman onuda yapmaz ama acıkcası kötü.bir devirdeyiz.

0|1
    0|0
  • burada hala dolaşan çocuklar var yarın kapıyı çalarlar.

0|0
    1|0
  • Kayseri de şeker toplamaya çıkan çocukları öldüren komşu olayından sonra kimse çocuğunu yollamıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ewt şimdi bakıyorum ellerinde tablet yok şeker toplamakmış falan giden yok :) ben bayramlıklarımı giyecem diye şeker torbamı dolduracam diye uğreşırdım ya gelecek nesil bayramıda unutacak ya

0|1
    0|0
  • :D nasıl yok eşek kadar oldum para koparabilmek için :D herkesin kuyruğunda biter :D almadan gitmem öyle bir pislik huyum var.O bayramı öyle tatlı geçiriyorum.

0|1
    0|0
  • Tüm sülale Dedemin küçücük köy evinde toplanır, o minicik evde cümbür cemaat bayramı geçirirdik.

Para bulduk, huzurumuz kalmadı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...