Kurtlu tekila nasıl içilir?

Nasıl içilir? İçen var mı? Tadı nasıl?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• olay su içersin icersin bir meyve kurdu var özel bir kaktuste yetisiyor sadece en son shotta onu bardaha atarsın o tüm alkolu ceker icine tamamen zararsızdır katılasır kabuk gibi olur kurt zaten ondan sonra shot yaparsın kıtır kıtır kurduda yersin alkolu gerçekten hissedersin kurtun icine cektigi alkol agzında sen ısırdıktan sonra patlar.

0|0
    0|0
    • tekilayla birlikte atıyorsun yani. tekilayı içip, kurdu tek başına yiyorsun diye duydum.

• bak kurdu icine atıyosun bekliyorsun biraz o icindeki alkolu cekiyor bu son shotta yapcan ama

ondan sonra istersen bardakta dururken shot yap icindekini ısır istersen kurdu cıkar shotı yap sonra kurdu ye kıtır kıtır alkol patlamasıda fena oluyor güzel yani ama kurt basit bir kurt değil öyle solucanlar gibi meyve kurdu bir kaktuste yetisiyor sadece dedigim gibi

• teşekkürler dostum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Kastettiğin mezcaldir. Aslında tekila değildir daha serttir. İçmedim ve içmeyi de düşünmüyorum :)) Kurtlu olmasının sebebi kurt tekilayı emer ve şişer. Kurdu o şekilde yutarsın ve mide de patlar daha çok sarhoşluk etkisi yapar.

0|0
    0|0
  • pazarlama hilesi!

0|0
    0|0
  • senelerdir tüketirim bende duymuştum, hatta bazıları abi içtim valla güzeldi dedi.. Ama gerçekte öyle bişi yok ! dünya üzerinde 4 üretici firması var bunu hakkıyla yapan ve hepsininde discovery kanalında belgeseli var, kendileri bile öyle bişeyin olmadığını açıklamış adamlar.

0|0
    0|0
    • Gerçekte yok mu? Benim yapan tanıdıklarım var ama ?

• hacı yalnız kurtlu kurtsuz farklı. mezcal deniliyor ona. ve içki uzmanı söylüyor bunu ben değil.

• buzlu badem diyorum ve susuyorum :)

• ıyy onu efsane sanıyodum rakı şişesindeki balık gibi, gerçekmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...