Neden ilk iki yüz içerisinde sadece bir Türk üniversitesi var?

Neden egitim sistemimiz eksik bırakılıyor? Pek cok Türk üniversitesi üniversite niyetinde diye bile bakılmaz o kadar eksik ki.Normal Almanyanın atıyorum normal diye sayılan üniveristeleri bile ilk iki yüzde İlk dört yüzde ise sadece 5 olarak kalıyor

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• Neyin ilk 200ündeyiz önce bir açıklık getir.

Bende soruyorum hep eğitim sistemimiz neden kötü, neden terör hala bitmedi, neden seçilen milletvekillerinden daha iyi işler yapacağımı düşündüğümü, neden toplum olarak müslümanız diyip her boku yidiğimizi, neden kürtlere kardeş denilmeye başlandığını, havanın neden mavi, bayrağın neden kırmızı ve gözyaşının neden renksiz olduğunu ..

Ama sonra birisi çıkıyor, gecenin bir yarısı duyduğum tıkırtıya kardeşimin "kedidir kedi" tanımı gibi bir tanım yapıveriyor yanlış gittiğini düşündüğüm her sisteme. Acaba devlet mi derin, yoksa biz mi kediyiz bilemiyorum artık.

0|1
    0|0
    • akıllı insan bırakmadılar ülkede

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle bir eğitim sisteminde çokmuş bile

0|0
    0|0
  • bu sanırım reklam meselesi biraz ya da yurt dışıyla anlaşmaya bakıyor. bizim iyi üniversitelerimiz var çünkü. kendi okulumu amerikan üniversiteleriyle karşılaştırarak söylüyorum bunu.

2|0
    0|0
  • eskiye göre halimiz çok da iyi bu da bir gerçek... Şahsen ben birçok üniversitenin çok iyi olduğunu düşünüyorum. İnşallah daha da iyileri olur. Bir anda avrupayla aynı hizaya gelinmiyor işte.

1|0
    0|0
  • Yoksa beyin göc nasıl saglanabilir ki ? :)

0|1
    0|0
  • Aslında gayet iyi üniversitelerimiz var. Niye o listelere hiç giremiyoruz merak konusu.

1|0
    0|0
    • hangileri mesela

• Damarına basmışım çok pardon :)

• yav he he

• Haklısın ama iste kim takar ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...