Siyaset hakkında ne bilmem gerekli sizce

siyasetle aram hç iyi değil ne nedir değildir bilmiyorum.bi ortamda en cok konusulan konulardan biri bu ve ben sus pus oturmaktan sıkıldm insanlarla fikrlerimi paylaşmak istiyorum.sizce neleri bilmem gerekli,kaynak öerisnde bulunur musunuz?simdidn teşekkürler.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasetin dersi yok. Türkiyede ne olup bitiyor izleyeceksin..Kuru laf salatası yapanları, lak lak lakk ile vakit geçirenleri, her yapılan güzel işe hayır istemezüüükkk diyenleri birde devamlı iş yapanları görüp farkedeceksin...On yıl önce boğazın dibine tünel, metro, metrobüs, kılimalı gıcır belediye otobüsleri, şehirler arası yollarda çift gidiş gelişli duble yollar, dev bir hava limanı. Bunları hayal bile edemiyorduk...Sadece İzmir metrosuna bak..kimler ne yedi içti küp doldurdu ? Kaç yılda kaç arpa boyu metro yapıldı ? Hükümet el atınca İzmir metroya kavuştu...Yinede sövüp sayıyorlar...teşekkür yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç okumakla boğuşma. Kahve ve kırathanelere git faeklı semtlerde yeter o:) Fikir beyan wdebilmek için. Şaka bir yana Türkiye de siyaseti yapmak için Kuran ı , aleviliği, atatürkçü düşünce sistemini, iktidarların icraatlerini, nutuk u, necip fazıl ı, nazım hikmet i, aziz nesin i , darbwleri ve büyük ülke politikaları,AB, NATO, SSCB yi bilmen şaet. Lakin bunlar yeterli değildir. Sadece boş boş konuşanlara GERÇEKTEN cevap vermen için gereklidir

0|0
    0|0
  • Önce Atatürkü tanıdın mı izleyeceğin yol netleşir.

0|0
    0|0
  • 1923 ten başlaman lazım

0|0
    0|0
  • bunu bilmen yeterli :) link

0|0
    0|0
  • başbakanın bakanlar kurulundaki diğer bakanların isimlerini öğrenerek başla...görüşünü sevip sevmemen mühim değil bunlar kişinin beşeri sermayesine katkıdır genel kültürdür...merkez bankasına bak googleya kızlar soruyor yazacağına merkz bankası yaz haber bültenlerini izle...ayşe arman değilde yılmaz özdil falan oku...köşe yazarlarını takip etmeye çalış...benimsediğin göürşüde benimsemediğin göürşüde oku ikisininde iyi kötü yanlarını alıp kenidne yön ver ve konuşacak bir konu bul...

0|0
    0|0
  • Siyaset dediğin mecre derya deniz :) Neresinden başla desek eksik.

0|0
    0|0
  • siyaseti en iyi bilmenin yolu gündemi takip etmektir. farklı görüşlerdeki yazarları, gazeteleri okuyarak bir fikir sahibi olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Fikirlerini paylaşmak istiyorsan önce fikirlerin olmalı.

Haber bültenlerini izle, gazeteleri oku. Aman diym inanma sakın okuduklarına. :D

0|0
    0|0
  • bence inkılap tarihini çok iyi bil gerisi gelir zaten o zaman ne demek istediğimi anlarsın

0|0
    0|0
  • mehmet ali birandın yaptığı belgeselleri izlemen yeterli.

0|0
    0|0
  • siyaseti siyaset yapanlar bilmiyo boşver bilipte ne yapıcan ..

0|0
    0|0
  • Kaypak adam işi oldugunu öğren yeter

0|0
    0|0
  • Benim de aram yoktur en iyisi.

0|0
    0|0
  • RTEın abdnin adamı olduğunu gösteren videoyu izleyerek başlayabilirsin .) not: bu videoları sürekli youtubeden yasaklatıyor tekrar yükleniyor bizzat kendi açıklamalarıdır. 1. link 2. link 3. link

0|0
    0|0
  • Benim paramla görevi zaten bana hizmet etmek olan adamların bunu yaptıklarında diğerlerinden farklıymış gibi olmaları lan olm işn ne senin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uğur dündar ve müjdat gezen dinleye bilirsin tabi tarafın neyse neciysen iş ona göre değişir ben solcuyum kemalistim bunları tercih ederim karar senin karışık şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • siyasette hiç bişey bilmiyorsan öyle kal.eğer az bişey biliyorsan da herşeyi araştır.ya çok bilceksin ya da hiç bilmiceksin.eğer arada kalırsan bir robottan farkın kalmaz

0|0
    0|0
  • Haber takibin iyi olsun gerisi senin yorumun zaten

0|0
    0|0
  • cehennem vadisini oku gaffar okkana aşık olursun

0|0
    0|2
  • herşeyden önce gündemi takip et .. ama tv den olmasın yandaş medya ayakta uyutuyor.

0|0
    0|0
  • "yav he de geç" Ne öğrenirsen öğren ama tırnak içini hiç unutma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...