Hoşlandığım kişiye açılamıyorum, ne yapayım?

Çok beğendiğim çok hoşlandığım bir kız var yazın çalıştığım yere müşteri olarak geldi o an kitlendim tutuldum kıza, ankarada yaıor bende orayı kazandım gittim bir defa buluştuk bayağı kou bir muhabbet ettik. O konservatuarda müzik bölümü okuyor ingilizcesi var Şu an almanca kursuna gidiyor çok kültürlü çok ülke gezmiş birisi falan filan filan falan ya abi kız öyle güzel öyle alımlı öyle bişeyki üstün ırk olarak tanımlıyorum onu kendimden kendi kendime " olm senin neyine bu kız"diyorum falan öyle yani. ee diceksiniz ee si şu eğer ben kıza açılırım ve kabul etmezse arkadaşlığımız bitecek diyekorkuyorumki biterde yani. nabim ulannn benn. ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlığınıza devam et ama birbirinize 'kanka' dicek kadar olmasına izin verme, onunla çok vakit geçirmeye bak, esprili ve hoş sohbetli olmak yakışıklı olmaktan daha etkilidir. Ve durumu akışına bırak arada ondan hoşlandğını belirten haraketlerde bulun tabi bu arada onu gözlemle senden hoşlanıyor gibiyse anlarsın ve ona göre haraket edersin, iyi şanslar sana! ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• İki ihtimal var . 1.Açılırsın kız seni reddeder . 2.Belki kızın da gönlü sende vardır . Mutlu olursunuz..Eğer 1.ci olursa yandın ... 2.olursa hayat senin :D Zor bir duruum

0|0
    0|0
Yükleniyor...