Bilgili insan her hareketinde her sözünde kendisini belli eder mi

Yoksa doğal davranır ve bazen fark edilmeyebilir mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bilgili insan her hareketinde her sözünde kendini belli eder, tabi ki doğal davrandığında da o davranışları devam eder. aksi durumda zaten bilgili kültürlü demem. davranışları her zaman tutarlılık göstermeli.

0|0
    0|0
    • tutarlılık gösterir de yemek yerken de belli olur mu mesela.

• kastedilen pilavı kaşıkla yemek değil. tiksindirecek şekilde yemek yemekle ayrıntılı yemek yeme kurallarına uymamak arasındaki fark açıktır sanırım .

• senin benim için açıktır da bazı entel tipler çatalı sağ elde tutmayı da insanın kabalığına yorarlar. yazar olduğuna göre onu tiksindirici bulanlar bu entel tayfadandır.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır .

0|0
    0|0
    • başlığı okuyum açıklamayı okumadan cevap vermesen daha net anlaşılırdı. Bazen anlaşılmayabilir diyorsun yani

• Bilgili insan fark edilmek için bilgisini kullanmaz, gerektiğinde kullanır...

0|0
    0|0
    • bilgili insan yapar mı demek istememiştim. onun öyle bir amacı olmasa da fark edilir mi her zaman

• ben de katılıyorum bu son mesajdaki fikirlerinize. haklısınız... küçümser tavır oldu sadece. anlaşamyacağız bu konuda ya da dostum uçmuşsun sen gibi daha samimi bir yorum iyi olurdu. son yorumun gibi. teşekkür ederim değer verip yazdığın cevap ve yaptığın yorumlar için

• sizi kırmak istemem tabi ki küçümsemekte haddim değildir, öyle anladıysanız kusura bakmayın... ben teşekkür ederim... iyi bayramlar size..

Yükleniyor...