Gittiğiniz restoranda sizi en çok rahatsız eden şeyler nelerdir?

bir restorana gittiğinizde size "buraya bir daha gelmem" dedirten şeyler nelerdir?

0|0
27|17

En İyi Kız Görüşü

• Ortalıkta fareler çifte telli atıyorsa oraya biraz yeniden gitmek istemem.Simdi siz belki bu imkansız diyebilirsin ama bir restorantta benim ayağımın önünden kedi kadar büyük fare geçti :).Temiz yerlerde yemek yemegi severim bir de personel güler yüzlüyse yemek on kar lezzetli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• ortamın pis, garsonlarının pis ve kaba olması, yemeklerinin kötü olması,abazan tiplerin takıldığı yer olması, masaların çok dipdibe olması,aşırı gürültülü bir mekan olması..daha sayayım mı? :)

0|0
    1|0
  • En önemlisi temizlik sonra lezzet ve hizmet kalitesi.

Bir yemek bir saatte geliyorsa oraya bir daha gitmem.

0|0
    0|0
  • ortam su bu ilgi alanima girmez yemek yemeye gitmissem yer cikarim.

1|0
    0|0
  • tam da dün gittiğim bir restoranda "buraya bir daha gelmem" diyerek çıktım. dekoru falan çok iyi olmasına rağmen servisi çok geç. garsonlar pek ilgilenmiyordu. çok sinir bozucu bir şey. üstüne yemeklerde berbattı . bu iki şey üstüste gelince haliyle bende bir daha gitmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • pis bir masa ve sinek varsa koşarak uzaklaşırım oradan

1|0
    0|0
  • Oturduğum masada benden önce yiyenlerin bırakmış olduğu ketçap lekeleri ya da kırıntılar olması beni rahatsız eder.

0|0
    0|0
  • Çalışanlarının davranışları ya da temiz olmayan bir şey gördüğümde.

0|0
    0|0
  • Ortam pisse, yemekleri hosuma gitmediyse bir daha gitmem.

0|0
    0|0
  • Temiz değilse,çalışanlar güler yüzlü değilse,servis hızlı değilse bir daha gitmem.

0|0
    0|0
  • pis olursa gitmem zaten önce kontrol ederim

0|0
    0|0
  • Tabagini sormadan onunden almalari..en sevmedigim sey o..

Disarda yemek yiosam bu keyfi bir yemektir ve acele etmek istemem..onumden tabagimi alirlarsa bir an once cikmami istiolar gibi bir his verior bana

0|0
    0|0
  • Masa yapış yapışsa hiç hoşlanmıyorum kalkıp gidesim geliyor.

0|0
    0|0
  • nezaketsiz restorant çalışanları...

0|0
    0|0
  • Yemeklerin kötü olması servisin kötü olması sinir bozunu garsonlar

0|0
    0|0
  • Servisin çok yavaş olması ve garsonun ilgilenmemesi. Yemekler için sos vermemeleri.

0|0
    0|0
  • Pis olması

0|0
    0|0
  • yılışık ukala garson...

0|0
    0|0
  • Kamışların açık olması, aşçının kirli önlüğüyle ortada dolaşması ve kaba garson bunlardan biri yeter

0|0
    0|0
  • çatal bıçakların açık servis edilişi

0|0
    0|0
  • Moron garsonlar .

0|0
    1|0
  • Pis olması ve temizlikten ödün vermesi

0|0
    0|0
  • Kendini restoranın sahibi sanan, burnu kaf dağında garson görürsem bir daha oraya gitmek istemem, ve pis yapılmış yemekler dışında...

0|0
    0|0
  • Pislik koku garsonlarin hos olmayan davranislari ve hakedilmeyen pahalilik

0|0
    0|0
  • ben bahşişlerin hesaba kaktırılıp zorla alındığı yerlere uyuz oluyorum. Bırak da ben vereyim niye beni salak yerine koymaya çalışıyorsun ki? Hizmet bedeliymiş, peh! Çifte maaş oh ne rahat.

0|0
    0|0
    • kuvörden mi bahsediyorsun

• açılan servis için müşteri başına hesaba eklenen ücrettir. lüks restoranlarda olur genelde ama bazı saçma restoranlar da uygulayabiliyor...

• lüksünde de gördüm en alakasızında da. Değişik değişik icatlar.

• tabii ki pislik ve kaba garsonlar

0|0
    0|0
  • Baska masadan bakan erkekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi hizmet önemlidir. Bundan ötürü garsonların davranışları en önemlisidir.

0|0
    0|0
  • Yemeklerin kalitesizliği, garsonların davranışları.. Masanın iyi silinmeyip kir ve ekmek kırıntılarının olması.

0|0
    0|0
  • olmazsa olmaz temızlık ve hıjyen..

saygı ve hız...

illaki lezzet..

0|0
    0|0
  • Servisin kötü olması, Yemeklerin güzel olmaması, restorantta aşırı gürültülü ve seviyesiz bir atmosferin var olması... Ayrıca herşey mükemmel olsa bile en güzide bir mekanda bir bayan ve bir erkeğin olduğu masaya yemek getiren garson hala ilk yemek tabağını erkeğin önüne koyuyorsa, hiç bir güç beni bu mekana bir daha sokamaz...

0|0
    0|0
  • garsonun ilgisiz ve asık suratlı olursa pek tercih etmem tabi yemeğin lezzeti ve masama geliş zamanıda önemli bir etken benim için

0|0
    0|0
  • Minicik bir tabakta bol süsleme ve acayip goncamsı bir yeşillik bulunuyorsa kol gibi hesap ödeyeceksin demektir. Az yemek çok para felsefesini benimsemiş yerleri sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • ortaya salata yapmaslarsa olmaz :d

0|0
    0|0
  • Ne verim abime diyen garsonları seviyorum :D

biz gariban insanlarız bize gelmez nezih felan

girecen mekana ustaa 1.5 kıymalı çek dediğinde tamam abi diyen sesi duymam lazım

0|0
    0|0
  • İçeceğimin dibi gelmeden masamdan alınması

0|0
    0|0
  • İlgisizlik...VE GARSON UN TAVIRLARI .. :))9

0|0
    0|0
  • ertafta bağırıp çağıran çocuklar

0|0
    0|0
  • birilerinin beni seyir etmesi

0|0
    0|0
  • hijyen eksikliği, garsonların duyarsız olması ve basit yemeklere kol gibi hesap getirmeleri

0|0
    0|0
  • Ne vereyim abime ne vereceksin bana :D

0|0
    0|0
  • çok kazık olursa gelmem. kaliteli olması lazım. lezzetli olması lazım her şeyin.

0|0
    0|0
  • temızliğe özen verilmemesi

0|0
    0|0
    • önem verilmemesi

özen gösterilmemesı de olabilir

yanlıs yazmısım

• bigün yemek yerken garsonun birini penısını avuçlayarak kaşıdığını gördüm

hemde bayan müşteriden sipariş alırken

rahatlık level 100 :D

0|0