Bana İstanbul'da bildiğiniz en ucuz oteli söyler misiniz?

En ucuz oteli isterim :)

Sehire yakin yerler cok pahali oluyor yahu...

Önerileriniz neler?

Güncellemeler:
söyle 2-3 günlük, bir arkadasla beraber kullanabilecegimiz, iki kisilik bir oda olsa be arkadas...iki kisilik odalarda fiyatlar patliyor hep ,birde her iki kisinin bir oda ama bitisik tuvalet ,banyo kullanma imkani var..bulun ulen bana birsey :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir satış temsilcisi olarak cevap veriyim bildiğim kadarıyla tabiki güzel bir gece geçirmeyi düşünüyorsan grand tour hotel fiyatı çift kişi firmalara 80 tl kahvaltı dahil odaları şık ve temiz havuz başında da oturma yerleri var ama istanbul büyük bir yer neresinden olmasını istersen yazarsan daha yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• MÜMKÜNSE hamama yakın bir benzin istasyonu bulun oraya çadır kurun wc olarak istasyonu banya olarak hamamı oda olarakta çadırı kullanın bedevadan biraz pahalı olur ama sudan ucuz olur :) )

0|0
    0|0
  • bağdat otel var kadiköyde. kız arkadaşım kalacaktı, içerisini gezmiştik ama tam hayat kadınları için bir yerdi. 25 tl. daha kalitelisini de rıhtımın karşı sokaklarında bulabilirsin. 3 yıldızlı temiz ve güvenli. 50 lira.

0|0
    0|0
    • aa iyimis ! sagol olsun canim yav~ ucuz olsun her ne olursa olsun :)

• 25'e gitmeni önermem. 50likler güzel.ben bile kalıyorum bazen.

• İş için mi en ucuz oteli sordun? Malum 2 kuruş ayırsan cebine kardır.

1|0
    0|0
  • topkapı da Mavi Palas oteli var bayaa ucuz 40 TL falan ama sanırım senin işini görmez çünkü otel fuhuş oteli...

0|0
    0|0
  • uww süper soruya evlilik cüzdanı sorsunlarmı sormasınlarmı?

1|0
    0|0
  • otel bılmıyorum ama benım yazlıga ızın verırım hem denız manzaralı falan

0|0
    0|0
  • pavsıyonm tut bence ben tutmadım ama aldım

0|0
    0|0
  • kadıköy rıhtımdaki 3 yıldız otellere bak...

0|0
    0|0
  • karaköye bakın

0|0
    0|0
  • angora otel

0|0
    0|0
  • taksimde var ucuz oteller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hostel de kabulüm dersen, beyoğlu chillout'u bir araştır derim, temiz mekandır.

0|0
    0|0
    • aa sagol! tam öyle birsey gerek ne kadar ucuz olursa okadar iyi olur :)

• peki böyle yerlerde hirsizlik ..güvenlik durumlari nasil acaba? yani bavulumu birakabilirmiyim ..biraz korkum var bu konuda

• bırakabilirsin sorun değil. zaten hem odanın hem de odadaki dolapların kilidi var. yani istersen dolabına da asma kilit takabilirsin. ben iki ayrı şubesinde kaldım, ikisinde de hiçbir sorun yaşamadım.

• Eşinle boşandın mı :) Geziye çıkmışın :)

0|0
    0|0
  • kumburgazda kal çok ucuz ordaki oteller.

0|0
    0|0
  • Taksim taraflarında bulabilirisin sanırım. benim bildiğim yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...