Kezban ne demek? Sizce ne anlam ifade ediyor? (Admin bu başlığa paragraf yazmak zorundamıyız?)

Kezban ne demek? Pek bir moda oldu bu laf. Sizdeki karşılığı nedir? Adı Kezban olan insanlar var ve bu kezban bir argo kullanımmış gibi geldi. Herkesin kafasın da ayrı bir kezban. Sizin kafanızda kezban ne demek? Bu olayın başlagıcı nereye dayanıyor? M.Kezman( Sırp Futbolcu)a çok diyorlardı acaba o zaman mı başladı?

Güncellemeler:
Erkeğe de kezban deniyormuş :) Bunun hakkındaki düşüncelerinizi de alalım.
Cevaplar için çok teşekkürler.

1|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Kezban benim için hem kuran-ı kerimde de geçen ama yalancı anlamında olsa da türk toplumunun önemsemeyip gelenek olarak koymuş olduğu bayan isimlerinden biri.Ama yeni nesil pek embesil olduğu için tartışma üslubunu bilmeyip işin içinden çıkamadığı zamanlarda kızlara lakap takarak göya alt ettiklerini düşünüp ego tatmini yaptıran bir isim :D

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Kezban son zamanlarda cikti. Bunu diyenler istedigi biseyi alamayinca bir kizdan kezban diyorlar kufur anlaminda. Ben tvde bir dizi vardi kezban yenge diye. Ben ordan cikti sandim

0|1
    0|0
  • erkekler sevişmeyi başamadığı kızlara hakaret anlamında diyorlar. ben perspektifi dar olan, hayata at gözlükleriyle bakan erkek ve kadına derim.

0|1
    0|0
  • Bir köylü ismi

0|1
    0|0
  • Kezban bir insan ismi bunun hakaret olarak kullanılmasından hiç mi hiç hoşlanmıyorum.

0|1
    0|0
  • açkçası ben huyunu karakterini beğenmediğim kızlara kezban derim

0|1
    0|1
  • Kezban yalancı demek ama her önüne gelen kişiye kezban diyen erkekler ilk önce kendisine bakıp konuşsun.Onlara egon kadar konuş desem hiç susmadan rap yapar.

0|0
    0|0
    • KS ye uğramasamkezban diye birşeyden asla haberim olmazdı :) Ayrıca 1 aylık bir soruyu nereden buldunuz?:D

• Sırf cool olmak için götünü yırtanlardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanının çoğunu aşk-meşk konularını düşünerek geçiren yeni ergenlere kezban deniyor. örnek olarak yutub'da ask.fm videolarına göz atılabilir.

0|1
    0|0
  • Şu soruda bile 5 defa kezban kelimesini kullanmışsın. Şu tabiri kullanmayın diyorum kaç defadır.

1|0
    0|2
    • Öğrenmek için soruyorum. Bu arada beni takipçin felan sandıysan değilim. Haberim yok senin yorumlarından.

Yükleniyor...