Her Kadına Silah Eğitimi Verilmesi ?

Sizce her kadına silah eğitimi verilmesi gerekmez mi ?

Savaş veya kendini savunma açısından gerekli bir şey ki günümüzde erkekler bile kullanamıyor. Siz bayanlar peki siz eğitim almak ister miydiniz ?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmayın!..

Sonumu getirirsiniz bir kere vurmazlarda şarjörü boşaltırlar zira dsada genç yaşımda.. dsad

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• c4 molotof falan yapsak olmaz mi panpa.

0|1
    1|0
  • Olabilir güzel bir deneyim :)

0|1
    0|0
  • almayayım ben saol:) öldürmek benim tarzım değil

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence ya nerde kullancam ki onu. Ehliyet alcam güya üşenmekten onu yapamıyorum bir de silah eğitimi :D

0|1
    0|0
  • Sniper kullanmay öğretin halk kahramanı olurum valla seve seve :D

0|1
    0|0
  • silah eğitimini bilmem de atış talimi yapmayı çok isityorum ben yaaa

0|1
    0|0
  • Belirli bır meslek grubune mensup olduğum için silah eğitimim ve silahımda var.

ama bireysel silahlanmaya karşıyım, önüne gelen mümkünse silah almasın:P

0|0
    0|0
  • çok iyi kelebek bıçak kullanırım sallamak bile yetiyor korkutmaya :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilginç olur.mesela g3 piyade tüfeği ile atış talimi yapan kadınları düşünürsek abaavv.o sese, o silahın geri tepmesine verilen reaksiyonları izlemek çok zevkli olurdu :)

0|1
    0|0
  • silah eğitimini bilememde bence bu dönemde kadınlar en az 1 dövüş sanatı bilmeli artık

0|1
    0|0
  • Hangi devirde yaşıyoruz Allah aşkına, artık sıcak savaş eskisi gibi değil. Bir atom bombasına, kimyasal silahlara bakıyor her şey

0|0
    0|0
    • Hadi ama israile saldırsan şimdi Türkiye öyle bir gücü yok onları atacak. İsrail li kadınlar askerlik yapıyor şimdi saldırabilir misin o ülkeye :D ?

• Ulan İsrail nerde Türkiye nerde :D İsrail kadınlara askerlik sorumluluğunu verebilir bizi ilgilendirmez, sonuçta biz 75 milyon kişiyiz gerek yok bence.

• :D e amerika nerede biz nerede ona göre de gerçi adamlar karadan giriş yapmıyorlar neyse yinede lazım bence :D

Yükleniyor...