Bu bayram , kime gitseniz de GOREMEYECEKSİNİZ ?

Her bayram birilerine gidilir , el öpülür ziyaret edilir gönül alınır ya .. Bir de gidemeyeceğiniz ya da gitseniz de göremeyeceğiniz kişiler vardır.

Kimi gitseniz de göremeyeceksiniz bu bayram ? Zor bir soru bu , amatör makaracılar gözyaşına bakmadan silinir ...

Güncellemeler:
Biraz erken gibi görünse de , ayrı kalanların bir an önce buluşması duası , aramızdan ayrılmaları nedeni ile göremeyecek olanlarımız için ; bu akşam burada okunan kur'an ve fatiha'nın sevabını tüm cevap veren ve vermeyip geçenlerin o yakınlarının ruhlarına gönderdik . Sen yerlerini cennet eyle , mahşerde de şahidimiz olarak gör ; vasıl eyle ya rabbim ...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir soru... Yüzündeki her çizgi hala belleğimde olan, kokusunu her bayram odalara dolan lavanta, limon,menekşe kolonyaları ve kahve kokusuyla daha çok anımsadığım... Ellerinden öperken o tombul parmakların şefkatine daha çok sarmalanmak için yüzüme sürdüğüm...

Şimdi uzun yolcuklar yapıp beni karşılayacak olan soğuk bir mezar taşına...

Babam ben geldim demek istemiyorum...

Bİr mezar taşına dokunarak baba şefkati aramak, baba ben geldim nolur duy demek istemiyorum.

Siyah beyaz resimlerde gülümseyen yüzü kalsın aklımda...uzaktan bir fatiha hepsi bu...

Gidip de görememek istemiyorum.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Babaannemsiz ilk bayram göremesemde telefonda konusmak vardi,nerde oldugunu bilmek vardi, simdik ise gönüllerimizde ve yasadigimiz anilarimizda mekani cennet olsun

0|0
    0|0
  • Dedemi göremeyeceğim.

0|0
    0|0
  • halam ve babaannem

0|0
    0|0
  • Dedem ve can dostum. Mekanları cennet olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Babam

1|0
    0|0
  • 1 yıldır koptuğum ailem malasef

0|0
    0|0
Yükleniyor...