Tarz sahibi olmak istiyorum öneri verin lütfennn

hafif rock havasında olmak istiyorum zaten müzik zevkimde öyle. boyum 1.69 kilom 51 kumralım saçlarım omuz hizasında ve düz. yüz tipim hafif yuvarlak. dudaklarım orta kalınlıkta burnum hafif rihanna burnuna benziyor gözlerim orta büyüklükte. nasıl tarz yapmalıyım saçımdan giyimime tırnagıma kadar öneri verin lütfen arkadaslar. merak ettiğiniz bişey olursa cevaplayabilirim şimdiden teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana bir tarz söyleyeyim keyfin yerine gelsin bırak hafif rock havalarını :) onlar üniversiteli yıllarda sarar ama şimdi hayata atıldıysam yavaş yavaş pop ve hareketli müziklere akmanın zamanı... mesleğin varsa kesinlikle resmi giyin çünkü her yerde saygı kazanırsın onun dışında c.tesi pazar sana ait bol bol gez eğlen ama spor giyin çünkü o senin özel tatilindir ve özellikle dans ağırlıklı git ama unutma hafta içi daima klasik olacaksın... benim tarzım bu :)

0|0
    0|0
    • üniversiteye seneye gecicem zaten

• o zaman monoton bir tarz geçer gider hayatında desene neyse ona gençler cevap versin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Koyu tshirt fazla koyu olmayan pantolon , bir tane burnuna punch(ne deniyordu unuttum)

gözlere kara kalem , al işte aşık oldum sana. :D

0|0
    0|0
  • Deri bileklikler,siyah tişörtler,dar paça pantolonlar ,piercing olabilr :p

0|0
    0|0
  • tamam amy lee ' yi örnek al google görsellerden bul ben link atamıyom seviyem yetmiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O tarz giyim mağazalarına bakabilirsin Bakırköyde falan

0|0
    0|0
    • istanbulda yaşamıyorum maalesef.

Yükleniyor...